تماس با کارشناس فروش:09123649705

 

menuordersearch
ahaniranian.com

قيمت به روز پروفیل به نرخ درب کارخانه

قیمت پروفیل

قیمت پروفیل و انواع قوطی صنعتی و ساختمانی در آهن ایرانیان ارائه شده است. مجموعه آهن ایرانیان پروفیل را طبق سفارش مشتری در سایز و ابعاد مختلف با کیفیت جوش بالا که از ورق فولاد مبارکه، گیلان و اهواز تولید شده است را به شما عزیزان رائه میدهد. یکی از تولیدکننده های مطرح و محبوب در این حوزه، لوله و پروفیل ساوه می باشد.

در انتخاب پروفیل مناسب باید در نظر داشته باشید

انواع پروفیل و قوطی بر خلاف ظاهر ساده‌ای که دارند بخش زیادی از هزینه ساخت سازه را به خود اختصاص می‌دهند؛ به همین دلیل تغییرات قیمت پروفیل و قوطی تاثیر زیادی بر بازارهای از جمله مسکن و خودروسازی خواهد داشت. برای بهینه‌سازی هزینه اجرای سازه، انتخاب پروفیل با مشاوره آهن ایرانیان یکی از مهمترین فاکتور‌ها در نظر گرفته می‌شود. از جمله مصارف پروفیل می‌توان به استفاده آن در ساختمان سازی، چهارچوب‌ها، نرده‌های فلزی، درب و پنجره اشاره کرد.

برخی از کارخانه‌هایی که پروفیل تولید می‌کنند عبارتند از:

جهان، یاران، صابری، تهران شرق، هیربد ، بهفلز سپاهان، میلاد یزد، صدرا، نیکان و پروفیل ساوه. همان طور که می‌دانید پروفیل از ورق تولید می‌شود، بنابراین نرخ پروفیل آهن تحت تاثیر تغییرات قیمت ورق قرار دارد و با تغییر قیمت ورق نوساناتی در قیمت روز پروفیل در آهن ایرانیان شاهد خواهیم بود. از نکاتی که به هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید این موضوع است که بسته‌بندی پروفیل به صورت بندیل انجام می‌شود؛ وزن بندیل‌ها بین 1 تا 2 تن متغیر است. به منظور اطلاع از قیمت‌ پروفیل و تغییرات لحظه‌ای آن می‌توانید آهن ایرانیان را دنبال کنید و جهت مشاوره و ثبت سفارش با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول از آهن ایرانیان

آیا امکان خرید پروفیل از کارخانه‌هایی جز تهران در آهن ایرانیان وجود دارد؟

کارشناسان فروش آهن ایرانیان با توجه به شرایط خرید مشتری از قبیل کیفیت و همچنین محل تخلیه، بهترین پیشنهاد خود را از لحاظ قیمت و محل بارگیری به شما ارئه خواهند داد. بارگیری پروفیل از شهرهای تهران، اصفهان، تبریز، یزد، ایلام، ساری و ... امکان پذیر است.

در صورت بروز هرگونه ایراد و اشکال در بار ارسالی چه اقداماتی باید انجام داد؟

آهن ایرانیان در تمامی معاملات خود تا لحظه ی تایید سلامت بار از سوی مشتری، در کنار خریداران عزیز بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل در کنار شماست. در صورتیکه باربری با آهن ایرانیان بوده باشد، مشتریان عزیز میتوانند از لحظه ی تحویل بار تا 24 ساعت هرگونه نقص و ایراد را به ما گزارش دهند و کارشناس مربوطه جهت رفع آن اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

نحوه دریافت بار خریداری شده، پس از خرید پروفیل از آهن آنلاین به چه صورت‌هایی امکان‌پذیر است؟

ارسال بار توسط آهن ایرانیان، از طریق کارشناسان واحد باربری آهن ایرانیان به هر نقطه از کشور امکان پذیر است. همچنین مشتری این امکان را داردکه بارگیری و حمل و نقل کالای خریداری شده را با مسئولیت خود انجام دهد.

برای خرید پروفیل از آهن ایرانیان توجه به چه مواردی بیشترین اهمیت را دارد؟

در صنایع ساختمانی و صنعتی، مقاطع فولادی گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از مهم‌ترین آن‌ها پروفیل است که نقش بسیار به سزایی در این صنعت دارد و شرکت آهن ایرانیان با استفاده از کارشناسان حرفه‌ای و مجرب به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد

پروفیل فولادی اصفهانپروفیل فولادی اصفهانپروفیل تعاونی فولاد علویجهپروفیل تعاونی فولاد علویجهپروفیل هیربد زرندیهپروفیل هیربد زرندیهپروفیل پرشین فولادپروفیل پرشین فولاد