تماس با کارشناس فروش:09123649705

 

menuordersearch
ahaniranian.com
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ دوشنبه
(0)
(0)
حفاظ پنجره | حفاظ نرده پنجره فرفورژه و ساده آهنی | عکس حفاظ پنجره فلزی
حفاظ پنجره | حفاظ نرده پنجره فرفورژه و ساده آهنی | عکس حفاظ پنجره فلزی

از حفاظ پنجره فرفورژه چه میدانید؟


همانطور که میدانید، آسان ترین راهی که میتوان توسط آن امنیت خانه و ساختمان خود را حفظ کنید استفاده از حفاظ پنجره و درب است. در این بین اما در سال های اخیر تعداد انواع این نوع حفاظ ها بسیار بیشتر از گذشته شده است. شاید در گذشته تنها از حفاظ های چوبی و یا آهنی استفاده می شد اما امروزه حفاظ پنجره فرفورژه نیز به لیست حفاظ هایی که در حفظ امنیت ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند اضافه شده است. اگر شما هم با حفاظ پنجره فرفورژه و انواع آن آشنایی ندارید در این بخش با ما همراه شوید.

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره فرفورژه چیست؟

حفاظ پنجره فرفورژه چیست؟
زمانی که صحبت از حفاظ پنجره فرفورژه به میان می آید بدون شک شما هم یاد فلزاتی می افتد که شباهت بسیاری به آهن دارند. در واقع تصور شما تا حدی هم درست است. فرفورژه از فلز ساخته می شود اما عموما رنگ آن سیاه است و میتوان گفت که صنعتی که فرفورژه را تولید می کند در واقع یک تلفیق از هنر و صنعت است. شما میتوانید در انواع حفاظ های فرفورژه زیبایی و همچنین ظرافت را ببینید که با تولید محصولات صنعتی ایجاد شده اند. این نوع حفاظ ها معمولا پس از اینکه به طور کامل مورد بررسی های امنیتی قرار می گیرند به این بازار عرضه می شوند. تولید فرفورژه به عنوان حفاظ های پنجره چندین سال است که باب شده است چرا که تصور عام بر این بود که این نوع حفاظ ها امنیت لازم را ندارد اما همانطور که استفاده از حفاظ پنجره فرفورژه رو به افزایش است میتوان گفت که امنیت نیز در ساختمان ها افزایش یافته است.
محصولاتی که به عنوان حفاظ پنجره فرفورژه به فروش می رسند معمولا به دو صورت تولید می شوند که شامل نوع صنعتی که تولید کارخانه است و نوع صنفی خواهند شد. نوع صنفی معمولا توسط جوشکار در کارگاه ها تولید می شود. میتوان گفت که اما تولیدات صنفی در این زمینه بسیار بیشتر است و خریداران نیز معمولا تولیدات صنفی را به صنعتی ترجیح می دهند. دلیل این امر این است که تولیدات صنفی معمولا دارای امنیت بیشتری هستند و چون به صورت دستی جوش داده شده اند محکم تر اند. شما به ویژه اگر از فردی مطمئن در این زمینه خرید خود را انجام دهید خواهید دید که کیفیت نوع صنفی و نوع صنفعتی حفاظ پنجره فرفورژه قابل مقایسه نیست.

انوع حفاظ پنجره فرفورژه

چرا حفاظ پنجره فرفورژه؟
حال سوالی که پیش می آید این است که وقتی شما میتوانید از انواع حفاظ های پنجره آهنی استفاده کنید چرا باید حفاظ پنجره فرفورژه را انتخاب کنید. این محصولات در سال های اخیر به جای نرده های استیل و سنگ های قلیانی جایگزین شده اند، همچنین استفاده از آن ها در نرده پنجره به جای نرده های فلزی نیز افزایش یافته است. اما دلیل این امر چیست؟
محصولات فرفورژه نسبت به سایر محصولات قیمت مناسب تری دارند. البته این قیمت مناسب تر باعث نمی شود که شما در کیفیت این نوع از محصولات دچار تردید شوید بلکه آنچه باید بدانید این است که قیمت این نوع نرده ها در مقایسه با قیمت انواع آهنی بهتر است. در سال های اخیر با توجه به رشدی که در زمینه تکنولوژی های مربوط به جوشکاری ایجاد شده است، استفاده از این نوع حفاظ ها نیز با امنیت بیشتری همراه است.

کیفیت حفاظ پنجره فرفورژه چگونه است؟

شاید اصلی ترین عاملی که باعث می شود فرفورژه طرفداران بسیاری داشته باشد این است که این نوع محصولات معمولا دارا کیفیت های بسیار خوبی هستند. نخستین بخشی که یک خریدار به آن دقت خواهد کرد نیز همین کیفیت است. در واقع اگر نیاز مشتری توسط این نوع نرده ها برآورده نشود، ممکن است که ترجیح بر استفاده از نرده پنجره آهنی و یا استیل باشد. البته افزایش استفاده از حفاظ پنجره فرفورژه در سال های اخیر نشان دهنده این است که این محصولات شانس بسیاری را برای انتخاب داشته اند و کیفیت آن ها نیز تایید شده بوده است که توانسته اند تا اینجا پیشروی کنند و جای خود را در میان محصولات مختلف باز کنند.

حفاظ نرده پنجره

مزایای حفاظ پنجره فرفورژه

کیفیت حفاظ پنجره فرفورژه شاید در جد نرده های آهنی نباشد اما ما به شما تضمین می دهیم که استفاده از این نوع محصولات هم میتواند به اندازه محصولات آهنی برای شما کاربردی باشد. آنچه باید بدان دقت کنید این است که این نوع نرده ها هم کم از نرده های آهنی ندارند. البته شاید تنوع محصولات آهنی به مراتب بیشتر باشد. همانطور که در بخش های گذشته به آن پرداختیم انواع مختلفی از نرده های آهنی وجود دارد که شما میتوانید از آن ها برای حفظ امنیت خانه خود استفاده کنید. در این بین حفاظ پنجره فرفورژه نیز برای شما همین کار را خواهد کرد و شما میتوانید تا حد بسیار زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

طراحی های حفاظ پنجره فرفورژه چگونه است؟

نکته ای که در این بخش می خواهیم به شما بگوییم این است که عده بسیاری معمولا به جای اینکه از نرده فرفورژه استفاده کنند به دنبال استفاده از نرده های آهنی هستند. میتوان گفت که برخی از این افراد اینطور بیان می کنند که نرده فرفورژه دارای تنوع بیشتری نسبت به نرده های معمولی است. آنچه شما باید بدانید این است که این نوع نرده ها معمولا دارای انواع مختلفی هستند و نمی توان گفت که نرده های فرفورژه تنها به یک شکل ساخته می شوند. این نوع نرده ها نیز دارای اشکال و انواع مختلفی هستند که شما میتوانید بنا به سلیقه خود آنها را انتخاب کنید.
اغلب افرادی که میخواهند از نرده برای زیبایی ساختمان خود استفاده کنند اینطور می گویند که این کار باعث می شود که نمای ساختمان آن ها مانند گذشته نباشد. شاید در روزهای گذشته این نوع حفاظ ها تنها به یک شکل تولید میشوند اما امروزه تنوع آن ها به حدی زیاد است که شما میتوانید انواع مختلفی از آن ها را به راحتی خریداری کنید و زیبایی نمای ساختمان خود را نیز حفظ کنید. هرچند استفاده از این نوع حفاظ پنجره فرفورژه میتواند زیبایی نما را بسیار بیشتر از آهن ایجاد کند اما هنوز هم عده ای تصور می کنند که اشکال آن ها محدود است.

حفاظ پنجره فرفورژه

با حفاظ نرده پنجره  زیبایی و امنیت را برای خانه خود به ارمغان بیاورید!


بدون شک شما هم میدانید که یکی از راههایی که میتوانید توسط آن از خانه خود محافظت کنید این است که برای پنجره خود نرده نصب کنید. در واقع حفاظ نرده پنجره ، اگر به درستی و با ظرافت انتخاب شود، علاوه بر اینکه امنیت را برای شما ایجاد خواهد کرد به نمای ساختمان شما زیبایی خاصی را نیز خواهد داد.
همه ساختمان ها دارای یک یا چندین پنجره هستند که در واقع زیبایی ساختمان شما را تامین خواهند کرد. این پنجره ها علاوه بر زیبایی، باید امنیت را نیز برای شما ایجاد کنند. این نرده ها یکی از بخش هایی است که از ورود غیرمجاز افراد از پنجره به داخل ساختمان جلوگیری خواهد کرد. همچنین اینطور گفته می شود که در ساختمان هایی که بلند هستند و همچنین برج ها، حفاظ نرده پنجره  برای حفاظت و ایمنی بیشتر به کار میروند تا از حوادث غیرمترقبه جلوگیری کنند. حفاظ نرده پنجره  اما انواع مختلفی دارد اما پرفروش ترین و محبوب ترین آن حفاظ نرده پنجره  استیل است.

حفاظ پنجره مدرن

حفاظ نرده پنجره  مدرن

حفاظ نرده پنجره  استیل چیست؟
حفاظ هایی که به عناوین مختلف برای ایجاد امنیت در پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند شامل انواع مختلفی هستند که از جمله آنها میتوان به حفاظ نرده پنجره  استیل اشاره کرد. این نوع نرده ها معمولا مقاومت بسیار بالایی در برابر انواع فشار دارند و همچنین تمیز کردن آن ها نیز بسیار آسان است. زمانی که شما میخواهید از حفاظ نرده پنجره  استیل استفاده کنید باید بدانید که نرده شما در مقابل باد، باران و همچنین آلودگی های دیگر در امان خواهد بود و خراب نمی شود. شست و شوی این نوع نرده ها بسیار آسان است.
همه پنجره هایی که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند، حتی شیشه های دوجداره ممکن است که در مقابله با آسیب از خود ضعف نشان دهند و شکسته شوند. در اینجاست که نقش این نرده ها به خوبی دیده خواهد شد. امنیت همانطور که میدانید یکی از مهم ترین بخش هایی است که باید در ساخت ساختمان به آن دقت کنید. شاید اولین چیزی که افراد برای خرید و یا استفاده های دیگر به آن دقت میکنند همین امنیت باشد. استفاده از حفاظ نرده پنجره  استیل در واقع به شما کمک می کند تا بتوانید امنیت را برای ساختمان خود ایجاد کنید.


حفاظ نرده پنجره  استیل از چه چیز ساخته می شود؟


همانطور که از نام این نو نرده ها میتوانید دریابید، این نرده ها از جنس استیل های 201 و 304 هستند. اگر شما میخواهید از این نوع نرده های برای داخل ساختمان استفاده کنید میتوانید از حفاظ نرده پنجره  استیل 201 استفاده کنید چرا که در آن ها از آلیاژ و نیکل کمتری استفاده شده است. در این نوع استیل ها، آسیب پذیری هم بیشتر خواهد بود و البته قیمت آن ها نیز مقرون به صرفه است.
اما اگر شما قصد دارید که حفاظ نرده پنجره  استیل را برای خارج از خانه نصب کنید بهترین راه این است که از نرده های 304 استفاده کنید. این نرده ها با آلیاژ بیشتر و همچنین نیکل 18 درصد ساخته شده اند و همین هم باعث می شود تا در محیط های بیرونی و در مقابل شرایط مختلف آب و هوایی و انواع رطوبت آسیب نبینند.

حفاظ پنجره متحرک


 
حفاظ نرده پنجره  دوجداره


استفاده از این نوع نرده ها در واقع به ساختمان شما زیبایی نیز خواهد بخشید و شما میتوانید تا سالیان سال بدون نگرانی از خراب شدن از آنها استفاده کنید.


ویژگی حفاظ نرده پنجره  استیل


·        این نوع نرده ها زیبایی را برای ساختمان شما به ارمغان خواهند آورد.
·        این نوع نرده ها دوام بسیار بالایی دارند.
·        این نرده ها نیازی به نگهداری و تعمیر نخواهد داشت.
·        شست و شو و تمیز کردن آنها آسان است.
·        این نوع نرده ها ضد زنگ هستند.
·        این نوع نرده ها امنیت بالایی را برای ساختمان شما ایجاد خواهند کرد.
·        این نوع نرده ها از شیشه های شما در برابر انواع ضربه محافظت خواهند کرد.
·        حفاظ نرده پنجره  استیل مقاوم است و استحکام بالایی دارد.
·        براق و ضد خش است.
·        در برابر حرارت، نور خورشید و دیگر عوامل فرسایشی مقاوم هستند.
·        دچار تغییر رنگ نخواهند شد.
·        نیازی نیست که آن ها را رنگ بزنید.
·        به مرور زمان کهنه نمی شوند.
·        در محیط های اسیدی و همچنین قلیایی مقاوم خواهند بود.
·        قیمت بسیار مناسبی دارند.
·        ضد میکروب هستند و خاصیت آنتی باکتریال دارند.

 


انواع مختلف حفاظ نرده پنجره  متحرک


حفاظ نرده پنجره  استیل اما انواع مختلفی دارد که در این بخش شما را با مهم ترین آن ها آشنا خواهیم کرد. یکی از انواع حفاظ نرده پنجره  استیل، نرده های افقی است که اغلب از آن در ساختمان ها استفاده می شود. برای ساخت این نوع نرده ها از استیل هایی با طول بیشتر از یک متر و ضخامت 25 میلیمتر استفاده می شود. اگر طول پنجره اما بیشتر باشد ممکن است که طول این نوع نرده ها به سه متر و ضخامت آن ها به 38 میلی متر بالاتر هم برسد. در این حال باید یک فاصله دقیق هم بین استیل ها وجود داشته باشد که معمولا بین 12 تا 14 سانتی متر است و مانع از عبور افرادی خواهد شد که جثه های کوچک تر دارند.
 حفاظ نرده پنجره  استیل

حفاظ پنجره ساده


 حفاظ نرده پنجره  از داخل


توجه داشته باشید که نرده های افقی در واقع برای محافظت از افراد نصب می شوند و هرگز یک مانع جدی برای ورود سارقان نخواهند بود چرا که این نوع نرده ها با استفاده از پیچ و مهره و همچنین یراق آلات به هم متصل خواهند شد و افرادی که به عنوان سارق به صورت غیرمجاز وارد این قسمت ها می شوند به راحتی میتوانند این اتصالات را جدا کنند. انواع دیگری از این نوع حفاظ نرده پنجره  استیل وجود دارند که از جمله آنها می توان به نرده پروفیلی، عمودی، نرده های هلالی و ..... اشاره کرد. دقت داشته باشید که هر یک از انواع این نرده ها برای انواع خاصی از ساختمان مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در صورتی که شما با یک متخصص در این زمینه مشورت نکنید ممکن است که نوع اشتباهی را برای ساختمان خود انتخاب کنید. بهترین کار این است که نصب این نوع نرده ها را به یک متخصص در این زمینه بسپارید و از امنیت و زیبایی این نرده ها لذت ببرید.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

برای اطلاع از قیمت حفاظ درب آکاردئونی و انواع آردواز با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید