تماس با کارشناس فروش:09123649705

 

menuordersearch
ahaniranian.com
۱۳۹۹/۱/۱۲ سه شنبه
(16)
(0)
حفاظ دیوار حیاط و قیمت خرید هر متر حفاظ نرده آهنی روی دیوار حیاط
حفاظ دیوار حیاط و قیمت خرید هر متر حفاظ نرده آهنی روی دیوار حیاط

حفاظ دیوار و قیمت هر متر نرده حیاط


آیا شما هم میدانید که یکی از راه هایی که میتواند توسط آن دیوارها و همچنین منازل خود را از ورود غیرمجاز حفظ کنید، حفاظ دیوار است. نرده های حفاظ در واقع باعث می‌شوند که شما بتوانید امنیت خانه خود را حفظ کنید. شاید تصور کنید که این کار راحت است اما در واقع نصب حفاظ دیوار یکی از کارهایی است که باید با دقت تمام انجام شود. البته دقت داشته باشید که موقع انتخاب حفاظ دیوار و همچنین نصب آن باید به چه نکاتی دقت کنید.

 

حفاظ دیوار

انواع حفاظ دیوار


عوامل مؤثر بر انتخاب نوع حفاظ روی دیوار


انتخاب حفاظ دیوار در واقع شامل نکات بسیاری می‌شود. زمانی که شما میخواهید یک حفاظ را انتخاب کنید باید بدانید که در واقع باید پول بسیاری خرج کنید تا بتوانید امنیت را تا حد زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما هزینه های بیشتری را برای حفاظ در نظر بگیرید انتخاب شما نیز متنوع تر خواهد شد. البته باید بدانید که هزینه های اضافی هم خوب نخواهد بود. در این بخش شما را با عوامل موثر در انتخاب نوع حفاظ دیوار آشنا کنیم.
کاربری حفاظ هم بسیار مهم است. شما باید امنیت حفاظ دیوار را حفظ کنید. باید در این زمینه انتخاب های خود را به دقت بررسی کنید. ارتفاع و همچنین پیچیدگی هایی که در این زمینه وجود دارد به شما اجازه خواهد داد که کار خرید و فروش حفاظ دیوار را به آسانی انجام دهید. اگر شما حتی در یک محل امن هم در وسط شهر زندگی کنید دست شما باز است که حفاظ های ساده ای مانند حفاظ های سرنیزه ای استفاده کنید.
اگر شما در خارج از شهر زندگی می‌کنید، حفاظ دیوار می‌تواند شامل شاخ گوزن و یا نیزاری می‌شود. شما همچنین می‌توانید از حفاظ های سنگین استفاده کنید.

حفاظ دیوار


حفاظ روی دیوار بسته به چه عواملی است؟


در واقع زمانی که شما میخواهید حفاظ دیوار را خریداری کنید مانند بخش های دیگر باید به سلیقه مالک این است که باید به آن دقت کنید و در واقع حفاظ های دیواری برای زیباتر کردن ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند پس باید به ویژگی های مختلف آن دقت کنید.
ویژگیهای حفاظ دیوار
شما باید در حین خرید حفاظ دیوار به نکته ها و ویژگی های این نوع حفاظ ها هم مشخص کنید. ویژگی های مختلف از جمله موارد زیر می‌توانند در خرید حفاظ دیوار حائز اهمیت باشند.

نرده حیاط

 

ویژگی های حفاظ دیوار

 

جنس حفاظ یکی از مهم ترین موارد در انتخاب حفاظ دیوار است.
همانطور که گفتیم تقریبا همه حفاظ هایی که در شهر وجود دارند از جنس فولاد و یا آهن هستند. آنچه که باید بدان دقت کنید این است که علاوه بر جنس حفاظ، ارتفاع حفاظ هم میتوانید متفاوت باشد اما معمولا حفاظ دیوار با ارتفاع بین یک متر تا یک متر و نیم ساخته می‌شود. ارتفاع در واقع از جمله مهمترین بخش هایی است که روی قیمت حفاظ ها اثر گذار خواهد بود. ضمن اینکه شما میتوانید ارتفاع های مختلفی را انتخاب کنید این نکته هم حائز اهمیت است که ارتفاع باید به گونه ای باشد که امنیت ساختمان را حفظ کند.

حفاظ دیوار


تراکم و نوع حفاظ دیواری


تراکم حفاظ در واقع با استفاده از میله دردهای عمودی در هر متر متفاوت است. هرچقدر که تراکم بالاتر باشد میله های عمودی به هم نزدیک تر خواهد بود. تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله ها خواهد بود. هرچقدر که تراکم کمتر باشد، هزینه های مربوط به ساخت حفاظ هم پایین تر خواهد بود. تراکم این نوع حفاظ ها باعث امنیت بسیار بیشتر خواهد شد و زیبایی زیادی هم خواهد بود. حفاظ دیوار به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شود که از جمله آنها می‌توان به طرح های سرنیزه ای، شاخ گوزنی و همچنین بوته ای، نیزاری و لیلیوم است.
نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی
یکی از رایج ترین انواع حفاظ هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد حفاظ شاخ گوزنی است. این نوع نرده ها در واقع به دلیل شباهت زیادی که به شاخ گوزن دارند به این نام شهرت یافته اند. هزینه این نوع نرده ها نسبت به سایر نرده ها بالاتر است. هرچند که برای این محصولات در واقع محدوده قیمت مشخصی وجود ندارد و می‌توان گفت که قیمت نرده ها به تعداد شاخه، عرض و ارتفاع آنها بستگی دارد. این نوع حفاظ دیوار معمولا مزیت های بسیاری دارد که از جمله آنها میتوان به امنیت بالای‌ آنها اشاره کرد. عبور از بالای این حفاظ ها تقریبا غیرممکن است و میتوان گفت که خمکاری های که رو به بیرون است و همچنین در جهت های مختلف قابل استفاده خواهند بود. همانطور که گفتیم زیبایی های این نوع از حفاظ ها در واقع از بزرگترین مزیت های آن هاست. مزیتی که شما میتوانید با رنگ آمیزی های زیبا آن را دو چندان کنید.

حفاظ دیوار

حفاظ دیوار سرنیزه ای

یکی از انواع حفاظ دیوار، حفاظ سرنیزه ای است. این نوع حفاظ ها متشکل از میله های عمودی است. حفاظ سرنیزه ای اما یکی از انواع نوستالژیک حفاظ ها به شمار می‌آید که همه ما آنها را میشناسیم. همچنان می‌توان گفت که مشتری های پروپا قرصی هم وجود دارد. این محصول های حفاظتی اما برای کاربران به انواع مختلف ساخته خواهد شد. این محصول حفاظتی در اندازه های مختلفی ساخته می‌شوند که از جمله آنها میتوان به ارتفاع 100 متری، 120 متری و همچنین 150 متری اشاره کرد.

حفاظ دیوار

نرده حفاظ دیوار ساده

نرده دیوار حفاظ ساده هم یکی از انواعی است که باید آن را مورد استفاده قرار دهید. از جمله مدل های بسیار کاربردی هم در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرد که در مدل های یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه تولید خواهد شد. تمامی افرادی که در اینجا برای شما می‌سازند، مدلهایی که در این زمینه وجود دارد، از طراحی های ساده برخوردار هستند. همانطور که میدانید انواع قدیمی ترین از این نرده ها نیز وجود دارد که میله هایی عمود بودند که سر آن به یک تیغه سرنیزه ای ختم خواهد شد.
استفاده از این نوع حفاظ ها در انواع دیوارها مورد نیاز است تا بتوان در این زمینه امنیت را ایجاد کرد. اگر شما هم میخواهید حفاظ دیوار را خریداری کنید بهتر است از مکان های معتبر در این زمینه استفاده کنید تا خرید امنی را داشته باشید.

حفاظ دیوار

 

انواع نرده حفاظ روی دیوار


مسلما وجود نرده حفاظ دیوار در بالای دیوار ساختمان ها به منزله برقراری امنیت و آسایش صاحبان خانه های حیاط دار در تمامی شهرهای ایران است. ضمن اینکه از زیبایی خیره کننده این نوع از حفاظ های آهنی در شکل دهی نمای بیرونی ساختمان ها نیز به هیچ عنوان نمی‌توان به همین راحتی گذشت.


بهترین نرده روی دیوار چیست :

 

در حال حاضر نرده هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می‌باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی‌باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ نیزه ای شناخته می‌شوند معایب زیادی دارند. مهم ترین عیب آنها این است که زیبا نیستند. به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و ملالت آور نمی‌باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن نمی‌باشند. چرا که به راحتی اشخاص می‌توانند از آن عبور کنند.


نرده حفاظ دیوار ساختمان و خانه ها بخش جداییناپذیر از امنیت ساختمان هستند. سربازانی فولادین و نیزه به دست که سر دیوار ایستادهاند تا کسی مزاحم آسایش ساکنان ساختمان نشود.


موقع خرید یا مذاکره با سازنده حفاظ دیوار چه چیزهایی را باید مشخص کنیم ؟

 

پارامترهای زیر را بشناسید تا حرفهایتر با او برخورد کنید!


۱- جنس حفاظ :

همان طور که گفتیم تقریباً همه نرده حفاظ های دیوار در شهر تهران از جنس فولاد یا به قول خودمانیاش آهنی هستند. پس این یکی را میتوان از لیست دغدغهها خط زد.


۲- ارتفاع حفاظ :

 

حفاظ های دیوار بهطور معمول با ارتفاع یک تا یک و نیم متر ساخته میشوند. ارتفاع از مهمترین چیزهایی است که روی قیمت حفاظ اثرگذار است. ضمن این که برای کاربردهای خاص میتوانید ارتفاع حفاظ دیوار دلخواه خود را انتخاب کنید.


۳- تراکم شلوغی شاخه های حفاظ :

 

تعداد میلههای خار دار عمودی در هر متر عرض حفاظ، تراکم آن را مشخص می‌کند. هر چه تراکم بالاتر باشد، یعنی میلههای عمودی به هم نزدیکتر هستند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میلهها با هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ پایینتر میآید. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود میآورد.


۴- نوع حفاظ روی دیوار :

 

حفاظ های فولادی در میتواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزار و، نخل مرداب و یا لیلیوم باشند.


هدف حفاظ سازه برای ارائه نرده حفاظ روی دیوار فراهم کردن احساس آرامش و امنیت

نوع مقرون بصرفه حفاظ های دیوار، پنجره و فنس ها، حفاظ شاخ گوزنی است. همانطور که از نامش پیداست، این حفاظ الهام گرفته از شاخ های گوزن برای استفاده در ایمنی بیشتر است. در تولید حفاظ های سنتی و قدیمی هیچ زیبایی بصری در مکان هایی که ازین حفاظ ها استفاده می‌کردند وجود نداشت و زیبایی محیط را از بین می‌بردند. علاوه بر ظاهر زننده آن ها، ضریب امنیتی حفاظ های قدیمی پایین و براحتی قابل نفوذ بود. حفاظ های جدید دارای استحکام بالا و رنگ های کوره ای ثابت بوده و استفاده از‌ آنها زیبایی محیط را دوچندان می‌نماید. حفاظ دیوار متشکل از میلگرد های خم کاری شده و نیزه های تیز سازمان یافته و یکدست است که با استفاده از الگوریتم خاصی مشابه با شاخ های گوزن به هم متصل شده اند.


یکی دیگر از طرح های حفاظ نرده روی دیوار، حفاظ بوتهای است. خصوصیت بارز این مدل، شاخک های نامنظم آنهاست. به طوری که همگی به یک جهت قرار گرفته اند با ایجاد یک شبکه تو هم رفته، تقریبا عبور را غیرممکن میسازند. در هر مترحفاظ بوتهای ۸۰ تا ۱۰۰ شاخک برنده و تیز از ساختمان شما محافظت میکند. توجه کنید که از نگاه صنعتگران دو حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی، از لحاظ امنیت تفاوت آنچنانی با هم ندارند ولی ازنظر هزینه، ظاهر و زیبایی، استحکام محصول نهایی، حفاظ شاخ گوزنی موفق تر است.


حفاظ مدل نخل مرداب با ظاهر بسیار زیبایی که دارد، علاوه بر ایجاد امنیت، دکوراسیونی جذاب برای نمای خارجی دیوار ها به حساب می‌رود. می‌توان حفاظ مدل نخل مرداب را یکی از ایمن ترین حفاظ های نسل جدید به شمار آورد. حفاظ نخل مردابی در ردیف های یک متری تولید می‌شود و ارتفاعی به اندازه ی یک متر دارد. عرض این نوع حفاظ نسبت به مدل های شاخ گوزنی و بوته ای کم تر است اما با شاخه های انبوهی که دارد، به طور کامل دسترسی از بالای خود را غیر ممکن کرده است. از دیگر ویژگی های این حفاظ می‌توان به قیمت مقرون به صرفه ی آن اشاره کرد. این حفاظ با توجه به اینکه امکان سرقت را به حداقل می‌رساند، قیمتی بسیار مناسب دارد. به طوری که با این قیمت با هیچ روش مشابهی نمی‌توانید امنیتی در حد امنیت حفاظ ها فراهم کنید. حفاظ نخل مرداب روی دیوار به دلیل شکل غنچه های بالا که تصور گل مرداب را ایجاد میکرد به این نام شناخته شد. این نرده حفاظ بیشتر در رنگهای سفید و قهوای سوخته سفارش داده شده و زیبا تر به نظر میرسد. با توجه به این که ابعاد 1متر است میبایست این نرده حفاظ روی دیوار با نظم و ترتیب مناسب به هم متصل شده تا بتوان ریتم اصلی نرده حفاظ مرداب را رعایت کرد. حتما میبایست از پیسوله استفاده شود.


واحد طراحی و تولید حفاظ حفاظ سازه با توجه به قدیمی بودن مدل حفاظ های موجود و عدم تامین امنیت کامل این مدل ها و نداشتن زیبایی ظاهری جهت تامین نظر آرشیتکت ها, معماران و سازنده گان, از چند سال پیش شروع به نیاز سنجی بازار نمود وبا توجه به دومقوله زیبایی و امنیت و جمع بندی نظرات فعالان صنعت ساختمان و با اصلاح مدلهای حفاظ موجود وبر اساس نیاز بازار اقدام به طراحی و تولید نسل جدید حفاظ دیوار نموده, که از آن بنام حفاظ شاخ گوزنی و یا حفاظ بوتهای و یا لیلیوم نام برده میشود. Bush Plant shield که معادل لاتین سپرحفاظت بوته ای است از دو مزیت زیبایی دکوراسیون و امنیت و ایمنی ساختمان، ویلا، باغ و مجتمعها برخورداراست تا از ورود سارقان حرفهای و ورود ناخواسته دیگر افراد و حیواناتی مثل گربه و... حفاظت و جلوگیری نماید.


اکثر ما نرده آهنی های قدیمی را که روی دیوارهای ساختمان، باغ، ویلا و مجتمعها که اکثراً به شکل پروفیل و یا میلگرد ساده با سر نیزه ای به صورت صلیبی یا آبشاری ساخته شدهاند را دیدهایم اما هم اکنون نسل جدیدی از حفاظ ها که به حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ بوتهای معروف میباشند به بازار مصرف عرضه شده که هم زیباتر از حفاظ های قدیمی است و هم از نظر کاربردهای حفاظتی و امنیتی جهت جلوگیری از ورود سارقان از حفاظ و نرده های قدیمی مفیدتر میباشند. به بیان بهتر برای سارقان، حفاظ شاخ گوزنی غیر قابل عبور است و سارقان در مرحله اول سرقت که شناسایی ساختمانها برای سرقت است وقتی با دیوار هایی که این نوع نرده آهنی به روی آنها نصب شده اند مواجه میشوند از سرقت از آن ساختمان صرف نظر کرده و به قول معروف عطایش را به لقایش بخشیده اند زیرا این نوع نرده آهنی که با الهام گرفتن از شاخ گوزن طراحی شده اند با توجه به ارتفاع و عرض دیوار به گونه ای ساخته میشوند که عبور از آنها بسیار بسیار مشکل بوده و اگرسارقان بخواهند سماجت کنند بعلت وجود شاخکهای تیزی که با گیوتین تیز و برنده شده اند حتما با صدمات بسیار جدی مواجه خواهند شد که این صدمات آنها را از عبور ناتوان خواهد کرد.


حفاظ شاخ گوزنی که توسط تولیدکنندگان تهرانی تولید و طراحی می‌گردد، دارای پراکندگی بسیار زیادی است. به همین جهت است که این نوع از حفاظ ها نسبت به سایر حفاظ های آهنی از امنیت بیشتری بهره مند هستند. چرا که پراکندگی شاخک های این نوع از حفاظ های آهنی سبب می‌شود. که فکر به سرقت بردن ساختمان هایی که از حفاظ شاخ گوزنی استفاده می‌شوند، به هیچ عنوان به ذهن هیچ سارقی خطور نکند. به همین دلیل هر چقدر پراکندگی شاخک ها در حفاظ شاخ گوزنی زیادتر باشد، طبیعتا امنیت این نوع از حفاظ ها بیشتر خواهد شد. حفاظ شاخ گوزنی دربردارنده این مزیت فوق العاده ای است. که با خرید آن می‌توانید آسایش خاطر را به خانه های خویش ببخشید. و به هیچ عنوان نگران از دست رفتن وسایل گرانبهای موجود در ساختمان خویش نباشید.


قیمت نرده حفاظ آهنی در تهران در قیاس با سایر شهرهای دیگر بسیار مقرون به صرفه تر است.

 

این مقرون به صرفه بودن را در دو جنبه می‌توان مورد بررسی قرار داد. اول از این جهت که هزینه ای که مشتریان تهرانی در قیاس با سایر شهرهای دیگر برای خرید حفاظ های آهنی پرداخت می‌کنند، به مراتب نسبت به دیگر شهرهای ایران کمتر است و از جهتی دیگر کیفیت بالای تولید حفاظ در تهران نیز نسبت به سایر شهرهای دیگر بسیار بالاتر است. به همین علت می‌توان گفت با توجه به کیفیت بالای حفاظ های تولیدشده در تهران بدون هیچ شک و شبهه ای و بدون در نظر گرفتن قیمت نهایی آن می‌توان به ضرس قاطع به مقرون به صرفه بودن حفاظ تولیدی در شهر تهران اذعان داشت.
این محصولات که از زیبای و امنیت بصورت توامان برخوردارند نه تنها بر بالای دیوار ساختمان مسکونی، دیوار باغ، دیوار ویلا و دیوار مجتمعها استفاده میشود بلکه این قابلیت را دارند که روی فنس وپنجره نیز نصب شوند هنگام نگاه کردن به نرده آهنی نقشی مانند نقش شاخ گوزن در ذهن انسان متبادر میگردد و به همین علت است که تولید کنندگان ونصابان برای آن نامهایی متفاوتی انتخاب نمودهاند شاخ گوزنی، گوزنی، گلنرده، بوتهای، بوته خاری، لیلیوم، نخل مرداب از این جمله این نامها است. در هر صورت صرف نظر از کاربرد ساختمان که مسکونی، اداری، تجاری، آپارتمان یا ویلا است میتوان از این محصول بعلت دارا بودن زیبایی و امنیت همزمان استفاده نمود حفاظ های نسل جدید که از میلگردهای 10 و 12 که نوک آنها بوسیله گیوتین بسیار تیز گردیده و بشکل شاخ گوزن یا بوتهای به یکدیگر جوش داده شده و با نظر مشتری در ارتفاعهای 70 تا 120 سانتیمتری و با رنگهای مختلف تولید میشوند از بارزترین مزیتهای این نوع نرده که به نرده شاخ گوزنی یا نرده بوتهای معروف هستد نسبت به نرده های های قدیم این است که ضمن اینکه بیشترین امنیت و ایمنی را جهت جلوگیری از سرقت و ورود سارقان و حیواناتی مانند گربه و ...در بین نرده ها دارا میباشند از نظر طراحی معماری و دکوراسیون نیز بسیار زیبا و کاربردی میباشند.

 

حفاظ دیوار


آهن ایرانیان بزرگترین شرکت تولید کننده حفاظ و نرده از جمله نرده شاخ گوزنی و نرده بوتهای است

 

با وجود اینکه کارخانه ما با مساحت ده هزار متر مربع در تهران واقع گردیده ولی به صورت گسترده در کل استانها و شهرهای ایران فعالیت داشته و محصولات خود از جمله انواع دربهای مدرن و کلاسیک و انواع نرده آهنی روی دیوار را به تمام شهرها و مناطق کشور ارسال مینماید. یکی از نقاط قوت ما جوشکاری تحت گاز با دستگاه Co2 است که به مراتب مستحکمتر از جوشهای معمولی است و با تکیه به این نقطه قوت محصولات خود را دو سال گارانتی مینماید و در صورتی که هرگونه مشکلی در جوش حفاظ پیش بیاید را پذیرفته و نسبت به رفع آن اقدام مینماید البته بعید است که تولیدات ماا با مشکلی مواجه شود. محصولات بر اساس نیاز و سفارش مشتری در سایزها ورنگهای مختلف تولید، نصب و اجرا مینماید و در صورتی که نصب به صورت صحیح و بوسیله نصابان حرفهای انجام گردد دچار هیچگونه مشکلی نخواهد شد قابل توجه آرشیتکتها و معماران محترم با توجه به اینکه نمای برخی از پروژهها به صورت پله کانی، شکسته و یا طرحهای خاص میباشند و ساخت نرده جهت دیوار این دسته از پروژهها احتیاج به بازدید و اندازهگیریهای دقیق و تهیه نقشه دیوارها ی اجرا شده دارد لذا امکان اعزام کارشناسان خبره به محل پروژه به صورت رایگان را فراهم گردیده تا در صورت نیاز مشاوره های لازم جهت پیشبینی اجرای پلیت روی دیوار و اندازهگیریهای دقیق و تهیه نقشه دیوارهای اجرا شده را بنماید زیرا ارتفاع و عرض و اختلاف سطح دیوارها بسیار موثر بوده و توجه به اختلاف سطح دیوارهای پله کانی باعث افزایش ضریب امنیتی خواهد شد محصولات ما طوری طراحی و ساخته شده اند که با کلیه طرح های کلاسیک و مدرن همخوانی داشته و در صورت نیاز و صلاح دید مشتری قابلیت تغییر در شکل و طرح طبق نظر طراحان ارشیتکت ها و معماران محترم را دارا است.

 

نرده دیوار ویلا

نرده روی دیوار ویلا برای گروه صنعتی آهن ایرانیان یکی از خدمات اصلی این مجموعه است. گروه صنعتی آهن ایرانیان با بیش از 2 دهه تلاش در زمینه ساخت نرده دیوار ویلا یکی از پیشتازان عرصه ساخت و نصب نرده دیوار ویلا است.

 

بهترین حفاظ روی دیوار

بهترین حفاظ روی دیوار از نظر گروه صنعتی آهن ایرانیان حفاظی است که علاوه بر وزن مناسب از ساختار ویژه و نامنظم برای جلوگیری از ورود سارقین به داخل ساختمان برخوردار باشد.

 

خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 1 یک

حفاظ دیوار در   ازگل - اقدسیه -الهيه -امامزاده قاسم -اوین - باغ فردوس - تجریش – جماران- چیذر – دارآباد - دربند – درکه - دزاشیب –جوزستان – زعفرانیه – سوهانک - شهرک نفت - شهرک محلاتی - فرمانیه – فرشته – قیطریه – کاشانک - کامرانیه -محمودیه - نیاوران - ولنجک

خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 2 دو

حفاظ دیوار در برق آلستوم - تهران ویلا – ستارخان - سعادت آباد - شهرک غرب - شهرک مخابرات – شهرآرا – صادقیه – طرشت – فرحزاد – گیشا - همایون شهر – مرزداران

خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 3 سه

حفاظ دیوار در اختیاریه – پاسداران – دروس – دولت – دیباجی – جردن – ولیعصر – سیدخندان – ظفر – قلهک – میرداماد – ونک


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 4 چهار

حفاظ دیوار در بلوار پروین – تهرانپارس – حکیمیه – سراج - شمس آباد – مجیدیه - شمیران نو - علم و صنعت – فرجام - قنات کوثر – لویزان – شیان – مهران – نارمک – هروی – هنگام


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 5 پنج

حفاظ دیوار در آيت الله کاشانی - اشرفی اصفهانی - باغ فیض - بلوار فردوس – پونک - جنت آباد – حصارک - سازمان برنامه – شاهین – شهران -شهرزيبا - شهرک آپادانا - شهرک اکباتان - شهرک اندیشه - شهرک پرواز - شهرک کوهسار - شهرک نفت - شهرک والفجر – کنکوی – ارمکوی – بیمه


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 6 شش

حفاظ دیوار در آرژانتین – ساعی – امیرآباد – ایرانشهر - بهجت آباد - پارک لاله – جنت – رفتگر – جمالزاده - دانشگاه تهران – شریعتی – شیراز - عباس آباد – فاطمی - قائم مقام – سنائی - قزل قلعه - کشاورز غربی – کریمخان – گاندی - میدان جهاد - میدان ولیعصر – نصرتی - یوسف آباد


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 7 هفت

حفاظ دیوار در اجاره دار – ارامنه – امجدیه – خاقانی - باغ صبا – سهروردی – بهار – حشمتیه - خواجه نصیر – حقوقی – دبستان – مجیدیه – سبلان - عباس آباد – اندیشه – قصر – کاج – کریمخان - مطهری نامجو - نظام آباد – نیلوفر - شهید قندی - هفت تیر


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 8 هشت

حفاظ دیوار در تسلیحات - تهران پارس – دردشت – زرکش – فدک – کرمان – لشکر - مجیدیه جنوبی – مدائن – نارمک – وحیدیه - هفت حوض


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 9 نه

حفاظ دیوار در استاد معین - امامزاده عبدالله - دکتر هوشیار – سرآسیاب – مهرآباد – شمشیری - شهید دستغیب – فتح – صنعتی - فرودگاه مهرآباد جنوبی


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 10 ده

حفاظ دیوار در بریانک - سلیمانی تیموری - شبیری جی - هفت چنار - سلسبیل جنوبی - کارون جنوبی – هاشمی - زنجان جنوبی - سلسبیل شمالی - کارون شمالی – آذربایجان – آزادی - امام خمینی – جیحون - حسام الدین – خوش – دامپزشکی – رودکی – سینا – قصرالدشت - مالک اشتر – نواب – کارون – کمیل

 

خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 11 یازده

حفاظ دیوار در شیخ هادی – انقلاب - امیریه ( فرهنگ ) – فروزش – قلمستان – منیریه - حشمت الدوله – جمالزاده – اسکندری – دخانیات – مخصوص – جمهوری – حر - انبار نفت – آگاهی - راه آهن – عباسی - هلال احمر – ابوسعید - اسکندری جنوبی – پاستور - حسن آباد – گمرک - وحدت اسلامی – ولیعصر - کارگر جنوبی – کاشان


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 12 دوازده

حفاظ دیوار در بهارستان – فردوسی - امامزاده یحیی – پامنار – بازار – سنگلج – تختی – هرندی – آبشار – قیام – کوثر – ایران - دروازه شمیران - امین حضور- پانزده خرداد - پیچ شمیران – خراسان – ری – سعدی - لاله زارنو – مولوی - میدان قیام


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 13 سیزده

حفاظ دیوار در صفا - شهید اسدی - زاهد گیلانی – اشراقی – دهقان - نیروی هوایی – پیروزی – حافظیه – امامت – شورا – آشتیانی – زینبیه - سرخه حصار - تهران نو – دماوند - نیرو هوایی


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 14 چهارده

حفاظ دیوار در شکوفه - چهارصد دستگاه – جابری – دژکام – شاهین - مینای شمالی – نیکنام – آهنگران – بروجردی - صد دستگاه – فرزانه - سر آسیب دولاب – شیوا - نبی اکرم (ص) - شهرابی ( قیام ) – شکیب – پرستار - سیزده آبان – ابوذر – تاکسیرانی - مینای جنوبی – دولاب – خاوران - آهنگ شرقی – آهنگ - قصر فیروزه - اتوبان محلاتی - افراسیابی شمالی – اندرزگو – پاسدارگمنام - شهید محلاتی – فلاح – نبرد - هفده شهریور


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 15 پانزده

حفاظ دیوار در مظاهری – مینابی – بیسیم – شوش – طیب – مطهری – ابوذر - هاشم آباد – اتابک - شهید بروجردی - کیانشهر شمالی - کیانشهر جنوبی – رضویه – مشیریه - افسریه شمالی - افسریه جنوبی – مسعودیه – والفجر – قیامدشت – خاورشهر – آهنگ - اتوبان بعثت – افسریه – خاوران – مشیریه


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 16 شانزده

حفاظ دیوار در جوادیه - نازی آباد – خزانه - شهرک بعثت - علی آباد شمالی - یاخچی آباد - چهارصد دستگاه – تختی - علی آباد جنوبی - باغ آذری - راه آهن – رجایی - هلال احمر - یاخچی آباد


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 17 هفده

حفاظ دیوار در ابوذر غربی – آذری - امامزاده حسن - یافت آباد – جلیلی – زهتابی – زمزم – سجاد – گلچین – وصفنارد - ابوذر شرقی - باغ خزانه – بلورسازی – مقدم – ابوذر - امام زاده حسن – قزوین - قلعه مرغی - میدان بهاران


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 18 هجده

حفاظ دیوار در فردوس – تولیدارو – بهداشت - ولیعصر شمالی – رجائی - ولیعصر جنوبی – صادقیه - صاحب الزمان - یافت آباد جنوبی - یافت آباد شمالی - شاد آباد - هفده شهریور - امام خمینی - شمس آباد - خلیج فارس شمالی - خلیج فارس جنوبی - اتوبان آزادگان - خلیج فارس - سعید آباد - شهرک صاحب الزمان - شهرک ولیعصر


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 19 نوزده

حفاظ دیوار در خانی آباد نو شمالی - اسفندیاری و بستان – بهمنیار - خانی آباد نو جنوبی - شریعتی جنوبی - شریعتی شمالی - شکوفه جنوبی - شکوفه شمالی - نعمت آباد - دولت خواه - اسماعیل آباد - شهید کاظمی – رسالت - خانی آباد نو - عبدل آباد


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 20 بیست

حفاظ دیوار در اقدسیه – صفائیه - ظهیر آباد – غیوری – جوانمرد - حمزه آباد – دیلمان – فیروزآبادی – منصوریه – 13 آبان - دولت اباد – شهادت – استخر – بهشتی – سرتخت – علائین - نفر آباد - ولی آباد - امین آباد - تقی آباد – نظامی - عباس آباد - کهریزک


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 21 بیست و یک

حفاظ دیوار در شهرک دریا - تهرانسر غربی - تهرانسر شرقی - باشگاه نفت - تهرانسر مرکزی - شهرک پاسداران - تهرانسر شمالی - شهرک آزادی - شهرک فرهنگیان - شهرک استقلال - شهرک دانشگاه - چیتگر شمالی - چیتگر جنوبی (شهرک ۲۲ بهمن) - ویلا شهر – وردآورد - شهرک غزالی - شهرک شهرداری - اتوبان تهران کرج - بزرگراه فتح – تهرانسر - شهرک ۲۲ بهمن - شهرک دانشگاه شریف


خدمات ساخت و نصب حفاظ دیوار منطقه 22 بیست و دو

حفاظ دیوار در دهکده المپیک - زیبا دشت بالا - گلستان شرقی - زیبادشت پائین – شریف - گلستان غربی - امید – دژبان - شهید باقری – آزادشهر - پیکان شهر - دریاچه چیتگر - شهرک راه آهن - شهرک گلستان

 

لیست قیمت حفاظ دیوار | قیمت نرده حفاظ دیوار | نرده فلزی روی دیوار | نرده فلزی دیوار محوطه | نرده دیوار محوطه | حفاظ دیوار محوطه | نرده حفاظ آهنی دیوار محوطه | نرده سر دیوار | ساخت نرده دیوار | حفاظ کمانی دیوار | حصار روی دیوار | نرده حفاظ دیوار امنیت ساختمان | حفاظ دیوار جان پناه | حفاظ دیوار پیش ساخته | حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی | حفاظ نرده بته ای | حفاظ نرده دیوار با رنگ استاتیک کوره ای | انواع حفاظ دیوار برای حیاط ویلا | تولید نرده دیوار حیاط روی درب | حفاظ دیوار مسکونی | حفاظ دیوار پرتراکم | اجرای حفاظ دیوار | حفاظ صنعتی | اجزای تشکیل دهنده حفاظ | حفاظ آکاردئونی کرکره ای | حفاظ پنجره ۲ جداره | حفاظ پنجره فرفورژه | حفظ امنیت خانه | ارتفاع حفاظ | حفاظ کمانی | انواع حفاظ دیواری | حفاظ کنگره | حفاظ فیزیکی دیوار | حفاظ دیوار لاله وحشی | حصار دیوار شاخ گوزنی | ساخت نرده دیوار | ساخت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی | نصب حفاظ دیوار | نرده بر روی دیوار | نرده دیوار خانه | نرده کلاسیک | حفاظ پیش ساخته حفاظ ساختمان | بهترین نرده حفاظ روی دیوار | حفاظ فلزی | امنیت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی | حفاظ بوته ای | حفاظ نیزار | حفاظ سرنیزه ای | کدام حفاظ امن ترین نرده حفاظ برای روی دیوار است | حفاظ روی درب | چه مدل حفاظ گارد محافظی بزنیم | نرده روی دیوار fence-wall-door-window-metal-rebal-wrought-iron-bayonet-deer-antler-lilium-reed-bush-cheap-price قیمت حفاظ روی دیوار لیلیوم نخل مرداب شاخ گوزنی تهران | نرده دیوار در شیراز | نرده دیوار در اصفهان | نرده دیوار یزد | نرده دیوار شیراز | نرده دیوار در شهریار | نرده دیوار در قم | نرده دیوار استان تهران | نرده دیوار اردبیل | نرده دیوار ارزان | نرده دیوار در اهواز | نرده دیوار در کردستان | نرده دیوار در ارومیه | قیمت انواع نرده دیوار در بازار | نرده دیوار لیلیوم در گیلان | نرده دیوار برای ویلا در مازندران | نرده دیوار آهنی | نرده دیوار تلفن | نرده دیوار در تبریز | ادرس سازنده نرده دیوار تهران | تولید نرده دیوار | تصاویر نرده دیوار | جدیدترین قیمت نرده دیوار | نرده دیوار متری چند | نرده دیوار حیاط | نرده دیوار خرید | قیمت خرید نرده دیوار | حفاظ شاخ گوزنی دیوار | نرده دیوار در مشهد | حفاظ خم دار روی دیوار | روش نصب نرده دیوار | قیمت روز انواع نرده حفاظ دیوار | نرده روی دیواری | نرده دیوار زاهدان | نرده دیوار سفید | نرده دیوار ساختمان | نرده دیوار آهن سازه | قیمت نرده حفاظ دیوار ساختمان | ساخت نرده دیوار | سازنده گارد دیوار | سفارش نرده دیوار | نرده دیوار شادآباد | حفاظ دیواری شیراز نرده روی دیوار | نرده روی دیوار ویلا | نرده رو دیوار | نرده روی دیوار شاخ گوزنی | نرده روی دیوار شیراز | نرده روی دیوار فرفورژه | نرده سر دیوار | نرده سنگی دیوار | قیمت نرده سر دیوار | عکس نرده سر دیوار | بهترین نرده سر دیوار | ساخت نرده دیوار | نرده دیوار شاخ | نرده محافظ دیوار شاخ گوزنی | قیمت نرده روی دیوار شاخ گوزنی | طرح نرده دیوار محوطه | طرح نرده دیوار | نرده دیوار فلزی | قیمت نرده فلزی دیوار | مدل نرده فلزی دیوار نرده دیوار در تهران | نرده دیوار حیاط | نرده دیواری | نرده دیوار باغ | نرده دیوار ویلا | نرده دیوار محوطه | نرده دیواری اصفهان | دیوار نرده ای | نرده اهنی دیوار | نرده بالای دیوار | نرده بین دیوار | نرده برای دیوار | نرده برای دیوار باغ | دیوار نرده بتنی | نرده باغچه دیوار | نرده فلزی دیوار باغ | طرح نرده دیوار باغ | تصاویر نرده دیوار | نرده جدید دیوار | نرده طرح چوب دیوار | نرده حفاظ دیوار | نرده حفاظ دیوار حیاط | نرده حفاظ دیوار ساختمان | نرده روی دیوار حیاط | قیمت نرده دیوار حیاط | نرده روی دیوار خانه | نرده دزدگیر دیوار | نرده دور دیوار | نرده در دیوار حفاظ روی دیوار در تهران | حفاظ روی دیوار اصفهان | حفاظ روی دیوار در مشهد | حفاظ روی دیوار باغ | حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی | حفاظ روی دیوار مشهد | حفاظ روی دیوار شیراز | حفاظ روی دیوار بوته ای | حفاظ روی دیوار کاکتوس | حفاظ روی دیوار در رشت | نرده حفاظ روی دیوار اصفهان | حفاظ دیوار در اصفهان | انواع حفاظ روی دیوار | قیمت حفاظ روی دیوار در اصفهان | انواع نرده حفاظ روی دیوار | حفاظ نیزه ای روی دیوار | حفاظ نرده ای روی دیوار | بهترین حفاظ روی دیوار | حفاظ برای روی دیوار بهترین نوع حفاظ روی دیوار | تصاویر حفاظ روی دیوار | قیمت حفاظ روی دیوار در مشهد | حفاظ دیوار در رشت | روش نصب حفاظ روی دیوار | حفاظ ساده روی دیوار | ساخت حفاظ روی دیوار | قیمت ساخت حفاظ روی دیوار | عکس حفاظ روی دیوار | حفاظ روی دیوار قم | قیمت حفاظ روی دیوار مشهد | قیمت نرده حفاظ روی دیوار | قیمت حفاظ آهنی روی دیوار | حفاظ دیوار در کرج | حفاظ دیوار در مشهد | مدل های حفاظ روی دیوار | نرده حفاظ روی دیوار | نصب حفاظ روی دیوار | نمونه حفاظ روی دیوار | هزینه حفاظ روی دیوار | طرح های حفاظ روی دیوار | حفاظ دیوار در یزد طرح نرده فلزی دیوار | فروش نرده دیوار | قیمت نرده دیوار | دیوار قم نرده | دیوار قزوین نرده | نرده کشی دیوار | هزینه نرده کشی دیوار | قیمت نرده کشی دیوار | دیوار کرمانشاه نرده | نرده شاخ گوزنی دیوار | گل نرده دیواری | گل نرده حفاظ روی دیوار | نرده لبه دیوار | نرده محافظ دیوار | نمونه نرده دیوار محوطه | نرده نمای دیوار | نصب نرده دیوار | نمونه نرده دیوار | نرده و حفاظ دیوار | نرده و دیوار | حفاظ و نرده دیواری | حفاظ و نرده دیوار | نرده های دیوار | زیباترین نرده های دیوار | رنگ نرده های دیوار | نرده دیواری ویلا | نرده دیواری شاخ گوزنی | نرده دیواری قیمت | نرده دیواری فلزی | نرده رو دیواری حفاظ روی دیوار | نرده حفاظ دیوار | حفاظ دیوار ساختمان | قیمت نرده حفاظ روی دیوار ویلا | حفاظ روی دیوار حیاط | قیمت حفاظ آهنی روی دیوار | بهترین حفاظ روی دیوار | نرده دیوار محوطه | نرده کشی روی دیوار | حفاظ دیواری | انواع حفاظ روی دیوار | حفاظ بالای دیوار | نرده سر درب | نرده دزدگیر روی دیوار | نرده دیوار در شیراز | نرده دیوار در اصفهان | نرده دیوار یزد | نرده دیوار شیراز | نرده دیوار در شهریار | نرده دیوار در قم | نرده دیوار استان تهران | نرده دیوار اردبیل | نرده دیوار ارزان | نرده دیوار در اهواز | نرده دیوار در کردستان | نرده دیوار در ارومیه | قیمت انواع نرده دیوار در بازار | نرده دیوار لیلیوم در گیلان | نرده دیوار برای ویلا در مازندران | نرده دیوار آهنی | نرده دیوار تلفن | نرده دیوار در تبریز | ادرس سازنده نرده دیوار تهران | تولید نرده دیوار | تصاویر نرده دیوار | جدیدترین قیمت نرده دیوار | نرده دیوار متری چند | نرده دیوار حیاط | نرده دیوار خرید | قیمت خرید نرده دیوار | حفاظ شاخ گوزنی دیوار | نرده دیوار در مشهد | حفاظ خم دار روی دیوار | روش نصب نرده دیوار | قیمت روز انواع نرده حفاظ دیوار | نرده روی دیواری | نرده دیوار زاهدان | نرده دیوار سفید | نرده دیوار ساختمان | نرده دیوار حفاظ سازه | قیمت نرده حفاظ دیوار ساختمان | ساخت نرده دیوار | سازنده گارد دیوار | سفارش نرده دیوار | نرده دیوار شادآباد | حفاظ دیواری شیراز | قیمت نرده دیوار ویلا | قیمت خرید نرده روی دیوار ویلا

بهترین حفاظ روی دیوار چه نوع حفاظی است؟

بهترین حفاظ روی دیوار حفاظی است که با میلگرد نمره 10 برای حفاظ های بوته خاری و میلگرد نمره 14 برای حفاظ های سرنیزه آبشاری استفاده شده باشد

رنگ آمیزی حفاظ روی دیوار به چه صورت است؟

رنگ آمیزی حفاظ نرده روی دیوار با رنگ کوره ای الکترو استاتیک است

آیا به شهرستان ها هم ارسال دارید؟

گروه صنعتی آهن ایرانیان به تمامی نقاط کشور ارسال بار دارد

آیا بازدید از محل پروژه رایگان است؟

بله بازدید و هر گونه مشاوره فنی از محل پروژه به صورت کاملا رایگان و جزو خدمات شرکت است

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
رادمنش
سه شنبه سوم خرداد ۰۱
پاسخ
()
()
رادمنش
سلام خسته نباشيد ببخشيد من حدود از ۳۵ متر حفاظ روي ديوار مي خوام که بعد از اين که تو گوگل جستجو کردم با سايت شما آشنا شدم خواستم ازتون بپرسم که شما بهترين محصولي که با ايمني بالا توليد ميکنيد چه حفاظي هست که هم قيمت مناسبي داشته باشه و هم امنيت را براي منزل ما فراهم کنه چه پيشنهادي هستش ارتفاع ۶۰ سانت آيا براي ديواري که به ارتفاع ۴ متر هستش مناسب مي باشد قيمت حفاظهاي ديوار شما چه جوريه آيا متري محاسبه ميشه يا اينکه به صورت شاخه اي حساب ميشه ممنون ميشم جواب منو بدين که بتونم بهتر تصميمم رو بگيرم روزتون بخير خدافظ
پاسخ مدیر سایت
سلام و عرض ادب خدمت شما امیدوارم که حالتون خوب باشه حفاظ هایی که در صنایع فلزی آهن ایرانیان تولید میشه همگی از ایمنی بسیار خوبی برخوردار هستند ولی بهترین حفاظ حفاظ های شاخ گوزنی هستند که هم قیمت مناسبی داره و هم ایمنی خوبی داره که میتونید بین تراکم های مختلف با ارتفاع مختلف انتخاب کنید استاندارد ارتفاع ۷۰ سانت تا ۱۲۰ سانت هستش و ارتفاع ۷۰ سانت به پایین اصلا پیشنهاد نمیشه چون قابل عبور هستش قیمت‌ها به صورت متری است و برای اطلاع از قیمت دقیق می‌توانید با شماره 09123649705 تماس بگیرید تا کارشناس فروش ما شما را راهنمایی کند روزتون بخیر باشه خدانگهدار
پاسخ مدیر سایت
رضایی
دوشنبه چهارم بهمن ۰۰
پاسخ
(1)
()
رضایی
سلام و عرض ادب من پيمانکار هستم و براي يکي از پروژه هاي دولتي که قراره دور تا دور يک ارگان نظامي اجرا شود دنبال حفاظ هستم. حفاظي که ارتفاع ان 100 سانت باشد و متراز ما 1000 متر است و رنگ ان هم سبز رنگ باشد . سوال من اينه که براي متراژهاي بالا شرايط فروشتون به چه صورت است ؟ ايا عمده خساب مي کنين؟ و اينکه هر رنگي بخاهيم براي ما مي زنيد چون مغقوله ي رنگ براي ما بسيار مهم است و ايتکه از چه نوع رنگي استفاده مي کينين؟ در اخر سوالم اينه که ايا شما فاکتور رسمي هم ارائه مي کنين؟
پاسخ مدیر سایت
سلام و عرض ادب جناب اقاي خادم عزيز اميدوارم حالتون خوب باشه بهينه ترين گزينه و يکي از حفاظ هاي ما که هم به لحاظ ايمني کيفيت بالايي دارند و هم از لحاظ زيبايي جز دسته ي حفاظ هاي جديد قرار مي گيرند حفاظ شاخ گوزني است که شما مي توانيد از تراکم ١٢ يا تراکم ١٥ ان استفاده کنين و ايمني لازم رو براي جايي که مي خواهيد بر قرار سازيد با اينکه رنگ سبز جز رنگ بندي ما نمي باشد ولي امکان فراهم کردن ان با توجه به متراژ شما امکان پذير است براي متراژ هاي بالا تخفيفاتي شرکت در نظر گرفته که مي تونين از اونها بهره مند بشيد رنگي که استفاده مي کنيم رنگ کوره اي الکترو استاتيک درجه يک پوشش فام مي باشد اميدورام تونسته باشم راهنمايي تون کنم ممنونم از همراهي شما خدانگهدار
پاسخ مدیر سایت
محمدرضا عرب
دوشنبه چهارم بهمن ۰۰
پاسخ
(2)
()
محمدرضا عرب
با سلام جدول ليست قيمتها ومدل شاخ گوزني و تراکم وتعداد رديف در عرض نرده وسايز ميلگرد را بشماره واتساپي 09123430133 لطفن ارسال فرماييد
پاسخ مدیر سایت
سلام ارسال شد .
پاسخ مدیر سایت

برای اطلاع از قیمت حفاظ درب آکاردئونی و انواع آردواز و همچنین حفاظ دیوار با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید

برای خرید بهترین حفاظ پنجره در نمونه های متحرک ،فرفورژه ،مدرن و ساده همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

call us