DMCA.com Protection Status

 

تماس با کارشناس فروش:09123649705

 

menuordersearch
ahaniranian.com
۱۳۹۹/۱/۱۲ سه شنبه
(14)
(0)
حفاظ دیوار حیاط | قیمت خرید هر متر حفاظ روی دیوار حیاط | نرده روی دیوار
حفاظ دیوار حیاط | قیمت خرید هر متر حفاظ روی دیوار حیاط | نرده روی دیوار
< script type="application/ld+json">{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "Review", "itemReviewed": { "@type": "CreativeWorkSeries", "name": "حفاظ دیوار" }, "author": { "@type": "Person", "name": "09123649705 آهن ایرانیان" }, "reviewRating": { "@type": "Rating", "ratingValue": "5", "bestRating": "5" }, "publisher": { "@type": "Organization", "name": "09123649705 آهن ایرانیان" } } < script type="application/ld+json">{"@context":"https://schema.org","@type":"FAQPage","mainEntity":[{"@type":"Question","name":"بهترین حفاظ روی دیوار چه نوع حفاظی است؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"بهترین حفاظ روی دیوار حفاظی است که با میلگرد نمره 10 برای حفاظ‌‌‌‌های بوته خاری و میلگرد نمره 14 برای حفاظ‌‌‌‌های سرنیزه آبشاری استفاده شده باشد"}},{"@type":"Question","name":"رنگ آمیزی حفاظ روی دیوار به چه صورت است؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"رنگ آمیزی حفاظ نرده روی دیوار با رنگ کوره ای الکترو استاتیک است"}},{"@type":"Question","name":"آیا به شهرستان ها هم ارسال دارید؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"گروه صنعتی آهن ایرانیان به تمامی نقاط کشور ارسال بار دارد"}},{"@type":"Question","name":"آیا بازدید از محل پروژه رایگان است؟","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"بله بازدید و هر گونه مشاوره فنی از محل پروژه به صورت کاملا رایگان و جزو خدمات شرکت است"}}]}

حفاظ دیوار و قیمت هر متر نرده حیاط


آیا شما هم میدانید که یکی از راه هایی که میتواند توسط آن دیوارها و همچنین منازل خود را از ورود غیرمجاز حفظ کنید، حفاظ دیوار است. نرده‌‌‌‌های حفاظ در واقع باعث می‌شوند که شما بتوانید امنیت خانه خود را حفظ کنید. شاید تصور کنید که این کار راحت است اما در واقع نصب حفاظ دیوار یکی از کارهایی است که باید با دقت تمام انجام شود. البته دقت داشته باشید که موقع انتخاب حفاظ دیوار و همچنین نصب آن باید به چه نکاتی دقت کنید.

حفاظ دیوار

انواع حفاظ دیوار


عوامل مؤثر بر انتخاب نوع حفاظ روی دیوار


انتخاب حفاظ دیوار در واقع شامل نکات بسیاری می‌شود. زمانی که شما میخواهید یک حفاظ را انتخاب کنید باید بدانید که در واقع باید پول بسیاری خرج کنید تا بتوانید امنیت را تا حد زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما هزینه‌‌‌‌های بیشتری را برای حفاظ در نظر بگیرید انتخاب شما نیز متنوع تر خواهد شد. البته باید بدانید که هزینه‌‌‌‌های اضافی هم خوب نخواهد بود. در این بخش شما را با عوامل موثر در انتخاب نوع حفاظ دیوار آشنا کنیم.
کاربری حفاظ هم بسیار مهم است. شما باید امنیت حفاظ دیوار را حفظ کنید. باید در این زمینه انتخاب‌‌‌‌های خود را به دقت بررسی کنید. ارتفاع و همچنین پیچیدگی هایی که در این زمینه وجود دارد به شما اجازه خواهد داد که کار خرید و فروش حفاظ دیوار را به آسانی انجام دهید. اگر شما حتی در یک محل امن هم در وسط شهر زندگی کنید دست شما باز است که حفاظ‌‌‌‌های ساده ای مانند حفاظ‌‌‌‌های سرنیزه ای استفاده کنید.
اگر شما در خارج از شهر زندگی می‌کنید، حفاظ دیوار می‌تواند شامل شاخ گوزن و یا نیزاری می‌شود. شما همچنین می‌توانید از حفاظ‌‌‌‌های سنگین استفاده کنید.

حفاظ روی دیوار


حفاظ روی دیوار بسته به چه عواملی است؟


در واقع زمانی که شما میخواهید حفاظ دیوار را خریداری کنید مانند بخش‌‌‌‌های دیگر باید به سلیقه مالک این است که باید به آن دقت کنید و در واقع حفاظ‌‌‌‌های دیواری برای زیباتر کردن ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند پس باید به ویژگی‌‌‌‌های مختلف آن دقت کنید.
ویژگی‌‌‌‌های حفاظ دیوار
شما باید در حین خرید حفاظ دیوار به نکته ها و ویژگی‌‌‌‌های این نوع حفاظ ها هم مشخص کنید. ویژگی‌‌‌‌های مختلف از جمله موارد زیر می‌توانند در خرید حفاظ دیوار حائز اهمیت باشند.

نرده حیاط

 

ویژگی‌‌‌‌های حفاظ دیوار

 

جنس حفاظ یکی از مهم ترین موارد در انتخاب حفاظ دیوار است.
همانطور که گفتیم تقریبا همه حفاظ هایی که در شهر وجود دارند از جنس فولاد و یا آهن هستند. آنچه که باید بدان دقت کنید این است که علاوه بر جنس حفاظ، ارتفاع حفاظ هم میتوانید متفاوت باشد اما معمولا حفاظ دیوار با ارتفاع بین یک متر تا یک متر و نیم ساخته می‌شود. ارتفاع در واقع از جمله مهمترین بخش هایی است که روی قیمت حفاظ ها اثر گذار خواهد بود. ضمن اینکه شما میتوانید ارتفاع‌‌‌‌های مختلفی را انتخاب کنید این نکته هم حائز اهمیت است که ارتفاع باید به گونه ای باشد که امنیت ساختمان را حفظ کند.

نرده روی دیوار


تراکم و نوع حفاظ دیواری


تراکم حفاظ در واقع با استفاده از میله درد‌‌‌‌های عمودی در هر متر متفاوت است. هرچقدر که تراکم بالاتر باشد میله‌‌‌‌های عمودی به هم نزدیک تر خواهد بود. تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله ها خواهد بود. هرچقدر که تراکم کمتر باشد، هزینه‌‌‌‌های مربوط به ساخت حفاظ هم پایین تر خواهد بود. تراکم این نوع حفاظ ها باعث امنیت بسیار بیشتر خواهد شد و زیبایی زیادی هم خواهد بود. حفاظ دیوار به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شود که از جمله آنها می‌توان به طرح‌‌‌‌های سرنیزه ای، شاخ گوزنی و همچنین بوته ای، نیزاری و لیلیوم است.
نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی
یکی از رایج ترین انواع حفاظ هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد حفاظ شاخ گوزنی است. این نوع نرده ها در واقع به دلیل شباهت زیادی که به شاخ گوزن دارند به این نام شهرت یافته اند. هزینه این نوع نرده ها نسبت به سایر نرده ها بالاتر است. هرچند که برای این محصولات در واقع محدوده قیمت مشخصی وجود ندارد و می‌توان گفت که قیمت نرده ها به تعداد شاخه، عرض و ارتفاع آنها بستگی دارد. این نوع حفاظ دیوار معمولا مزیت‌‌‌‌های بسیاری دارد که از جمله آنها میتوان به امنیت بالای‌ آنها اشاره کرد. عبور از بالای این حفاظ ها تقریبا غیرممکن است و میتوان گفت که خمکاری‌‌‌‌های که رو به بیرون است و همچنین در جهت‌‌‌‌های مختلف قابل استفاده خواهند بود. همانطور که گفتیم زیبایی‌‌‌‌های این نوع از حفاظ ها در واقع از بزرگترین مزیت‌‌‌‌های آن هاست. مزیتی که شما میتوانید با رنگ آمیزی‌‌‌‌های زیبا آن را دو چندان کنید.

حفاظ دیوار

حفاظ دیوار سرنیزه ای

یکی از انواع حفاظ دیوار، حفاظ سرنیزه ای است. این نوع حفاظ ها متشکل از میله‌‌‌‌های عمودی است. حفاظ سرنیزه ای اما یکی از انواع نوستالژیک حفاظ ها به شمار می‌آید که همه ما آنها را میشناسیم. همچنان می‌توان گفت که مشتری‌‌‌‌های پروپا قرصی هم وجود دارد. این محصول‌‌‌‌های حفاظتی اما برای کاربران به انواع مختلف ساخته خواهد شد. این محصول حفاظتی در اندازه‌‌‌‌های مختلفی ساخته می‌شوند که از جمله آنها میتوان به ارتفاع 100 متری، 120 متری و همچنین 150 متری اشاره کرد.

حفاظ دیوار

نرده حفاظ دیوار ساده

نرده دیوار حفاظ ساده هم یکی از انواعی است که باید آن را مورد استفاده قرار دهید. از جمله مدل‌‌‌‌های بسیار کاربردی هم در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرد که در مدل‌‌‌‌های یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه تولید خواهد شد. تمامی افرادی که در اینجا برای شما می‌سازند، مدلهایی که در این زمینه وجود دارد، از طراحی‌‌‌‌های ساده برخوردار هستند. همانطور که میدانید انواع قدیمی ترین از این نرده ها نیز وجود دارد که میله هایی عمود بودند که سر آن به یک تیغه سرنیزه ای ختم خواهد شد.
استفاده از این نوع حفاظ ها در انواع دیوارها مورد نیاز است تا بتوان در این زمینه امنیت را ایجاد کرد. اگر شما هم میخواهید حفاظ دیوار را خریداری کنید بهتر است از مکان‌‌‌‌های معتبر در این زمینه استفاده کنید تا خرید امنی را داشته باشید.

قیمت هر متر حفاظ دیوار

 

انواع نرده حفاظ روی دیوار


مسلما وجود نرده حفاظ دیوار در بالای دیوار ساختمان ها به منزله برقراری امنیت و آسایش صاحبان خانه‌‌‌‌های حیاط دار در تمامی شهر‌‌‌‌های ایران است. ضمن اینکه از زیبایی خیره کننده این نوع از حفاظ‌‌‌‌های آهنی در شکل دهی نمای بیرونی ساختمان ها نیز به هیچ عنوان نمی‌توان به همین راحتی گذشت.


بهترین نرده روی دیوار چیست :

 

در حال حاضر نرده هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می‌باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی‌باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ نیزه ای شناخته می‌شوند معایب زیادی دارند. مهم ترین عیب آنها این است که زیبا نیستند. به علاوه دقیقا مانند نرده‌‌‌‌های زندان بلند، زشت و ملالت آور نمی‌باشند. حفاظ‌‌‌‌های نرده ای رایج، ایمن نمی‌باشند. چرا که به راحتی اشخاص می‌توانند از آن عبور کنند.


نرده حفاظ دیوار ساختمان و خانه ها بخش جداییناپذیر از امنیت ساختمان هستند. سربازانی فولادین و نیزه به دست که سر دیوار ایستادهاند تا کسی مزاحم آسایش ساکنان ساختمان نشود.


موقع خرید یا مذاکره با سازنده حفاظ دیوار چه چیزهایی را باید مشخص کنیم ؟

 

پارامتر‌‌‌‌های زیر را بشناسید تا حرفهایتر با او برخورد کنید!


۱- جنس حفاظ :

همان طور که گفتیم تقریباً همه نرده حفاظ‌‌‌‌های دیوار در شهر تهران از جنس فولاد یا به قول خودمانیاش آهنی هستند. پس این یکی را میتوان از لیست دغدغهها خط زد.


۲- ارتفاع حفاظ :

 

حفاظ‌‌‌‌های دیوار بهطور معمول با ارتفاع یک تا یک و نیم متر ساخته میشوند. ارتفاع از مهمترین چیزهایی است که روی قیمت حفاظ اثرگذار است. ضمن این که برای کاربرد‌‌‌‌های خاص میتوانید ارتفاع حفاظ دیوار دلخواه خود را انتخاب کنید.


۳- تراکم شلوغی شاخه‌‌‌‌های حفاظ :

 

تعداد میله‌‌‌‌های خار دار عمودی در هر متر عرض حفاظ، تراکم آن را مشخص می‌کند. هر چه تراکم بالاتر باشد، یعنی میله‌‌‌‌های عمودی به هم نزدیکتر هستند و تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میلهها با هم است. هر چه تراکم کمتر باشد، هزینه ساخت حفاظ پایینتر میآید. تراکم بیشتر امنیت بیشتر و گاهی هم زیبایی بیشتری به وجود میآورد.


۴- نوع حفاظ روی دیوار :

 

حفاظ‌‌‌‌های فولادی در میتواند طرح سرنیزه ای، شاخ گوزنی، بوته ای، نیزار و، نخل مرداب و یا لیلیوم باشند.


هدف حفاظ سازه برای ارائه نرده حفاظ روی دیوار فراهم کردن احساس آرامش و امنیت

نوع مقرون بصرفه حفاظ‌‌‌‌های دیوار، پنجره و فنس ها، حفاظ شاخ گوزنی است. همانطور که از نامش پیداست، این حفاظ الهام گرفته از شاخ‌‌‌‌های گوزن برای استفاده در ایمنی بیشتر است. در تولید حفاظ‌‌‌‌های سنتی و قدیمی هیچ زیبایی بصری در مکان هایی که ازین حفاظ ها استفاده می‌کردند وجود نداشت و زیبایی محیط را از بین می‌بردند. علاوه بر ظاهر زننده آن ها، ضریب امنیتی حفاظ‌‌‌‌های قدیمی پایین و براحتی قابل نفوذ بود. حفاظ‌‌‌‌های جدید دارای استحکام بالا و رنگ‌‌‌‌های کوره ای ثابت بوده و استفاده از‌ آنها زیبایی محیط را دوچندان می‌نماید. حفاظ دیوار متشکل از میلگرد‌‌‌‌های خم کاری شده و نیزه‌‌‌‌های تیز سازمان یافته و یکدست است که با استفاده از الگوریتم خاصی مشابه با شاخ‌‌‌‌های گوزن به هم متصل شده اند.


یکی دیگر از طرح‌‌‌‌های حفاظ نرده روی دیوار، حفاظ بوت‌‌‌‌های است. خصوصیت بارز این مدل، شاخک‌‌‌‌های نامنظم آنهاست. به طوری که همگی به یک جهت قرار گرفته اند با ایجاد یک شبکه تو هم رفته، تقریبا عبور را غیرممکن میسازند. در هر مترحفاظ بوت‌‌‌‌های ۸۰ تا ۱۰۰ شاخک برنده و تیز از ساختمان شما محافظت میکند. توجه کنید که از نگاه صنعتگران دو حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی، از لحاظ امنیت تفاوت آنچنانی با هم ندارند ولی ازنظر هزینه، ظاهر و زیبایی، استحکام محصول نهایی، حفاظ شاخ گوزنی موفق تر است.


حفاظ مدل نخل مرداب با ظاهر بسیار زیبایی که دارد، علاوه بر ایجاد امنیت، دکوراسیونی جذاب برای نمای خارجی دیوار ها به حساب می‌رود. می‌توان حفاظ مدل نخل مرداب را یکی از ایمن ترین حفاظ‌‌‌‌های نسل جدید به شمار آورد. حفاظ نخل مردابی در ردیف‌‌‌‌های یک متری تولید می‌شود و ارتفاعی به اندازه ی یک متر دارد. عرض این نوع حفاظ نسبت به مدل‌‌‌‌های شاخ گوزنی و بوته ای کم تر است اما با شاخه‌‌‌‌های انبوهی که دارد، به طور کامل دسترسی از بالای خود را غیر ممکن کرده است. از دیگر ویژگی‌‌‌‌های این حفاظ می‌توان به قیمت مقرون به صرفه ی آن اشاره کرد. این حفاظ با توجه به اینکه امکان سرقت را به حداقل می‌رساند، قیمتی بسیار مناسب دارد. به طوری که با این قیمت با هیچ روش مشابهی نمی‌توانید امنیتی در حد امنیت حفاظ ها فراهم کنید. حفاظ نخل مرداب روی دیوار به دلیل شکل غنچه‌‌‌‌های بالا که تصور گل مرداب را ایجاد میکرد به این نام شناخته شد. این نرده حفاظ بیشتر در رنگ‌‌‌‌های سفید و قهوای سوخته سفارش داده شده و زیبا تر به نظر میرسد. با توجه به این که ابعاد 1متر است میبایست این نرده حفاظ روی دیوار با نظم و ترتیب مناسب به هم متصل شده تا بتوان ریتم اصلی نرده حفاظ مرداب را رعایت کرد. حتما میبایست از پیسوله استفاده شود.


واحد طراحی و تولید حفاظ حفاظ سازه با توجه به قدیمی بودن مدل حفاظ‌‌‌‌های موجود و عدم تامین امنیت کامل این مدل ها و نداشتن زیبایی ظاهری جهت تامین نظر آرشیتکت ها, معماران و سازنده گان, از چند سال پیش شروع به نیاز سنجی بازار نمود وبا توجه به دومقوله زیبایی و امنیت و جمع بندی نظرات فعالان صنعت ساختمان و با اصلاح مدل‌‌‌‌های حفاظ موجود وبر اساس نیاز بازار اقدام به طراحی و تولید نسل جدید حفاظ دیوار نموده, که از آن بنام حفاظ شاخ گوزنی و یا حفاظ بوت‌‌‌‌های و یا لیلیوم نام برده میشود. Bush Plant shield که معادل لاتین سپرحفاظت بوته ای است از دو مزیت زیبایی دکوراسیون و امنیت و ایمنی ساختمان، ویلا، باغ و مجتمعها برخورداراست تا از ورود سارقان حرف‌‌‌‌های و ورود ناخواسته دیگر افراد و حیواناتی مثل گربه و... حفاظت و جلوگیری نماید.


اکثر ما نرده آهنی‌‌‌‌های قدیمی را که روی دیوار‌‌‌‌های ساختمان، باغ، ویلا و مجتمعها که اکثراً به شکل پروفیل و یا میلگرد ساده با سر نیزه ای به صورت صلیبی یا آبشاری ساخته شدهاند را دیدهایم اما هم اکنون نسل جدیدی از حفاظ ها که به حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ بوت‌‌‌‌های معروف میباشند به بازار مصرف عرضه شده که هم زیباتر از حفاظ‌‌‌‌های قدیمی است و هم از نظر کاربرد‌‌‌‌های حفاظتی و امنیتی جهت جلوگیری از ورود سارقان از حفاظ و نرده‌‌‌‌های قدیمی مفیدتر میباشند. به بیان بهتر برای سارقان، حفاظ شاخ گوزنی غیر قابل عبور است و سارقان در مرحله اول سرقت که شناسایی ساختمانها برای سرقت است وقتی با دیوار هایی که این نوع نرده آهنی به روی آنها نصب شده اند مواجه میشوند از سرقت از آن ساختمان صرف نظر کرده و به قول معروف عطایش را به لقایش بخشیده اند زیرا این نوع نرده آهنی که با الهام گرفتن از شاخ گوزن طراحی شده اند با توجه به ارتفاع و عرض دیوار به گونه ای ساخته میشوند که عبور از آنها بسیار بسیار مشکل بوده و اگرسارقان بخواهند سماجت کنند بعلت وجود شاخک‌‌‌‌های تیزی که با گیوتین تیز و برنده شده اند حتما با صدمات بسیار جدی مواجه خواهند شد که این صدمات آنها را از عبور ناتوان خواهد کرد.


حفاظ شاخ گوزنی که توسط تولیدکنندگان تهرانی تولید و طراحی می‌گردد، دارای پراکندگی بسیار زیادی است. به همین جهت است که این نوع از حفاظ ها نسبت به سایر حفاظ‌‌‌‌های آهنی از امنیت بیشتری بهره مند هستند. چرا که پراکندگی شاخک‌‌‌‌های این نوع از حفاظ‌‌‌‌های آهنی سبب می‌شود. که فکر به سرقت بردن ساختمان هایی که از حفاظ شاخ گوزنی استفاده می‌شوند، به هیچ عنوان به ذهن هیچ سارقی خطور نکند. به همین دلیل هر چقدر پراکندگی شاخک ها در حفاظ شاخ گوزنی زیادتر باشد، طبیعتا امنیت این نوع از حفاظ ها بیشتر خواهد شد. حفاظ شاخ گوزنی دربردارنده این مزیت فوق العاده ای است. که با خرید آن می‌توانید آسایش خاطر را به خانه‌‌‌‌های خویش ببخشید. و به هیچ عنوان نگران از دست رفتن وسایل گرانب‌‌‌‌های موجود در ساختمان خویش نباشید.


قیمت نرده حفاظ آهنی در تهران در قیاس با سایر شهر‌‌‌‌های دیگر بسیار مقرون به صرفه تر است.

 

این مقرون به صرفه بودن را در دو جنبه می‌توان مورد بررسی قرار داد. اول از این جهت که هزینه ای که مشتریان تهرانی در قیاس با سایر شهر‌‌‌‌های دیگر برای خرید حفاظ‌‌‌‌های آهنی پرداخت می‌کنند، به مراتب نسبت به دیگر شهر‌‌‌‌های ایران کمتر است و از جهتی دیگر کیفیت بالای تولید حفاظ در تهران نیز نسبت به سایر شهر‌‌‌‌های دیگر بسیار بالاتر است. به همین علت می‌توان گفت با توجه به کیفیت بالای حفاظ‌‌‌‌های تولیدشده در تهران بدون هیچ شک و شبهه ای و بدون در نظر گرفتن قیمت نهایی آن می‌توان به ضرس قاطع به مقرون به صرفه بودن حفاظ تولیدی در شهر تهران اذعان داشت.
این محصولات که از زیبای و امنیت بصورت توامان برخوردارند نه تنها بر بالای دیوار ساختمان مسکونی، دیوار باغ، دیوار ویلا و دیوار مجتمعها استفاده میشود بلکه این قابلیت را دارند که روی فنس وپنجره نیز نصب شوند هنگام نگاه کردن به نرده آهنی نقشی مانند نقش شاخ گوزن در ذهن انسان متبادر میگردد و به همین علت است که تولید کنندگان ونصابان برای آن نامهایی متفاوتی انتخاب نمودهاند شاخ گوزنی، گوزنی، گلنرده، بوت‌های، بوته خاری، لیلیوم، نخل مرداب از این جمله این نامها است. در هر صورت صرف نظر از کاربرد ساختمان که مسکونی، اداری، تجاری، آپارتمان یا ویلا است میتوان از این محصول بعلت دارا بودن زیبایی و امنیت همزمان استفاده نمود حفاظ‌‌‌‌های نسل جدید که از میلگرد‌‌‌‌های 10 و 12 که نوک آنها بوسیله گیوتین بسیار تیز گردیده و بشکل شاخ گوزن یا بوت‌‌‌‌های به یکدیگر جوش داده شده و با نظر مشتری در ارتفاع‌‌‌‌های 70 تا 120 سانتیمتری و با رنگ‌‌‌‌های مختلف تولید میشوند از بارزترین مزیت‌‌‌‌های این نوع نرده که به نرده شاخ گوزنی یا نرده بوت‌‌‌‌های معروف هستد نسبت به نرده‌‌‌‌های ‌‌‌‌های قدیم این است که ضمن اینکه بیشترین امنیت و ایمنی را جهت جلوگیری از سرقت و ورود سارقان و حیواناتی مانند گربه و ...در بین نرده ها دارا میباشند از نظر طراحی معماری و دکوراسیون نیز بسیار زیبا و کاربردی میباشند.


حفاظ سازه بزرگترین شرکت تولید کننده حفاظ و نرده از جمله نرده شاخ گوزنی و نرده بوت‌‌‌‌های است

 

با وجود اینکه کارخانه ما با مساحت ده هزار متر مربع در تهران واقع گردیده ولی به صورت گسترده در کل استانها و شهر‌‌‌‌های ایران فعالیت داشته و محصولات خود از جمله انواع درب‌‌‌‌های مدرن و کلاسیک و انواع نرده آهنی روی دیوار را به تمام شهرها و مناطق کشور ارسال مینماید. یکی از نقاط قوت ما جوشکاری تحت گاز با دستگاه Co2 است که به مراتب مستحکمتر از جوش‌‌‌‌های معمولی است و با تکیه به این نقطه قوت محصولات خود را دو سال گارانتی مینماید و در صورتی که هرگونه مشکلی در جوش حفاظ پیش بیاید را پذیرفته و نسبت به رفع آن اقدام مینماید البته بعید است که تولیدات ماا با مشکلی مواجه شود. محصولات بر اساس نیاز و سفارش مشتری در سایزها ورنگ‌‌‌‌های مختلف تولید، نصب و اجرا مینماید و در صورتی که نصب به صورت صحیح و بوسیله نصابان حرف‌‌‌‌های انجام گردد دچار هیچگونه مشکلی نخواهد شد قابل توجه آرشیتکتها و معماران محترم با توجه به اینکه نمای برخی از پروژهها به صورت پله کانی، شکسته و یا طرح‌‌‌‌های خاص میباشند و ساخت نرده جهت دیوار این دسته از پروژهها احتیاج به بازدید و اندازهگیری‌‌‌‌های دقیق و تهیه نقشه دیوارها ی اجرا شده دارد لذا امکان اعزام کارشناسان خبره به محل پروژه به صورت رایگان را فراهم گردیده تا در صورت نیاز مشاوره‌‌‌‌های لازم جهت پیشبینی اجرای پلیت روی دیوار و اندازهگیری‌‌‌‌های دقیق و تهیه نقشه دیوار‌‌‌‌های اجرا شده را بنماید زیرا ارتفاع و عرض و اختلاف سطح دیوارها بسیار موثر بوده و توجه به اختلاف سطح دیوار‌‌‌‌های پله کانی باعث افزایش ضریب امنیتی خواهد شد محصولات ما طوری طراحی و ساخته شده اند که با کلیه طرح‌‌‌‌های کلاسیک و مدرن همخوانی داشته و در صورت نیاز و صلاح دید مشتری قابلیت تغییر در شکل و طرح طبق نظر طراحان ارشیتکت ها و معماران محترم را دارا است.

 

نرده دیوار ویلا

نرده روی دیوار ویلا برای گروه صنعتی آهن ایرانیان یکی از خدمات اصلی این مجموعه است. گروه صنعتی آهن ایرانیان با بیش از 2 دهه تلاش در زمینه ساخت نرده دیوار ویلا یکی از پیشتازان عرصه ساخت و نصب نرده دیوار ویلا است.

 

بهترین حفاظ روی دیوار

بهترین حفاظ روی دیوار از نظر گروه صنعتی آهن ایرانیان حفاظی است که علاوه بر وزن مناسب از ساختار ویژه و نامنظم برای جلوگیری از ورود سارقین به داخل ساختمان برخوردار باشد.

 

لیست قیمت حفاظ دیوار | قیمت نرده حفاظ دیوار | نرده فلزی روی دیوار | نرده فلزی دیوار محوطه | نرده دیوار محوطه | حفاظ دیوار محوطه | نرده حفاظ آهنی دیوار محوطه | نرده سر دیوار | ساخت نرده دیوار | حفاظ کمانی دیوار | حصار روی دیوار | نرده حفاظ دیوار امنیت ساختمان | حفاظ دیوار جان پناه | حفاظ دیوار پیش ساخته | حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی | حفاظ نرده بته ای | حفاظ نرده دیوار با رنگ استاتیک کوره ای | انواع حفاظ دیوار برای حیاط ویلا | تولید نرده دیوار حیاط روی درب | حفاظ دیوار مسکونی | حفاظ دیوار پرتراکم | اجرای حفاظ دیوار | حفاظ صنعتی | اجزای تشکیل دهنده حفاظ | حفاظ آکاردئونی کرکره ای | حفاظ پنجره ۲ جداره | حفاظ پنجره فرفورژه | حفظ امنیت خانه | ارتفاع حفاظ | حفاظ کمانی | انواع حفاظ دیواری | حفاظ کنگره | حفاظ فیزیکی دیوار | حفاظ دیوار لاله وحشی | حصار دیوار شاخ گوزنی | ساخت نرده دیوار | ساخت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی | نصب حفاظ دیوار | نرده بر روی دیوار | نرده دیوار خانه | نرده کلاسیک | حفاظ پیش ساخته حفاظ ساختمان | بهترین نرده حفاظ روی دیوار | حفاظ فلزی | امنیت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی | حفاظ بوته ای | حفاظ نیزار | حفاظ سرنیزه ای | کدام حفاظ امن ترین نرده حفاظ برای روی دیوار است | حفاظ روی درب | چه مدل حفاظ گارد محافظی بزنیم | نرده روی دیوار fence-wall-door-window-metal-rebal-wrought-iron-bayonet-deer-antler-lilium-reed-bush-cheap-price قیمت حفاظ روی دیوار لیلیوم نخل مرداب شاخ گوزنی تهران | نرده دیوار در شیراز | نرده دیوار در اصفهان | نرده دیوار یزد | نرده دیوار شیراز | نرده دیوار در شهریار | نرده دیوار در قم | نرده دیوار استان تهران | نرده دیوار اردبیل | نرده دیوار ارزان | نرده دیوار در اهواز | نرده دیوار در کردستان | نرده دیوار در ارومیه | قیمت انواع نرده دیوار در بازار | نرده دیوار لیلیوم در گیلان | نرده دیوار برای ویلا در مازندران | نرده دیوار آهنی | نرده دیوار تلفن | نرده دیوار در تبریز | ادرس سازنده نرده دیوار تهران | تولید نرده دیوار | تصاویر نرده دیوار | جدیدترین قیمت نرده دیوار | نرده دیوار متری چند | نرده دیوار حیاط | نرده دیوار خرید | قیمت خرید نرده دیوار | حفاظ شاخ گوزنی دیوار | نرده دیوار در مشهد | حفاظ خم دار روی دیوار | روش نصب نرده دیوار | قیمت روز انواع نرده حفاظ دیوار | نرده روی دیواری | نرده دیوار زاهدان | نرده دیوار سفید | نرده دیوار ساختمان | نرده دیوار آهن سازه | قیمت نرده حفاظ دیوار ساختمان | ساخت نرده دیوار | سازنده گارد دیوار | سفارش نرده دیوار | نرده دیوار شادآباد | حفاظ دیواری شیراز نرده روی دیوار | نرده روی دیوار ویلا | نرده رو دیوار | نرده روی دیوار شاخ گوزنی | نرده روی دیوار شیراز | نرده روی دیوار فرفورژه | نرده سر دیوار | نرده سنگی دیوار | قیمت نرده سر دیوار | عکس نرده سر دیوار | بهترین نرده سر دیوار | ساخت نرده دیوار | نرده دیوار شاخ | نرده محافظ دیوار شاخ گوزنی | قیمت نرده روی دیوار شاخ گوزنی | طرح نرده دیوار محوطه | طرح نرده دیوار | نرده دیوار فلزی | قیمت نرده فلزی دیوار | مدل نرده فلزی دیوار نرده دیوار در تهران | نرده دیوار حیاط | نرده دیواری | نرده دیوار باغ | نرده دیوار ویلا | نرده دیوار محوطه | نرده دیواری اصفهان | دیوار نرده ای | نرده اهنی دیوار | نرده بالای دیوار | نرده بین دیوار | نرده برای دیوار | نرده برای دیوار باغ | دیوار نرده بتنی | نرده باغچه دیوار | نرده فلزی دیوار باغ | طرح نرده دیوار باغ | تصاویر نرده دیوار | نرده جدید دیوار | نرده طرح چوب دیوار | نرده حفاظ دیوار | نرده حفاظ دیوار حیاط | نرده حفاظ دیوار ساختمان | نرده روی دیوار حیاط | قیمت نرده دیوار حیاط | نرده روی دیوار خانه | نرده دزدگیر دیوار | نرده دور دیوار | نرده در دیوار حفاظ روی دیوار در تهران | حفاظ روی دیوار اصفهان | حفاظ روی دیوار در مشهد | حفاظ روی دیوار باغ | حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی | حفاظ روی دیوار مشهد | حفاظ روی دیوار شیراز | حفاظ روی دیوار بوته ای | حفاظ روی دیوار کاکتوس | حفاظ روی دیوار در رشت | نرده حفاظ روی دیوار اصفهان | حفاظ دیوار در اصفهان | انواع حفاظ روی دیوار | قیمت حفاظ روی دیوار در اصفهان | انواع نرده حفاظ روی دیوار | حفاظ نیزه ای روی دیوار | حفاظ نرده ای روی دیوار | بهترین حفاظ روی دیوار | حفاظ برای روی دیوار بهترین نوع حفاظ روی دیوار | تصاویر حفاظ روی دیوار | قیمت حفاظ روی دیوار در مشهد | حفاظ دیوار در رشت | روش نصب حفاظ روی دیوار | حفاظ ساده روی دیوار | ساخت حفاظ روی دیوار | قیمت ساخت حفاظ روی دیوار | عکس حفاظ روی دیوار | حفاظ روی دیوار قم | قیمت حفاظ روی دیوار مشهد | قیمت نرده حفاظ روی دیوار | قیمت حفاظ آهنی روی دیوار | حفاظ دیوار در کرج | حفاظ دیوار در مشهد | مدل‌‌‌‌های حفاظ روی دیوار | نرده حفاظ روی دیوار | نصب حفاظ روی دیوار | نمونه حفاظ روی دیوار | هزینه حفاظ روی دیوار | طرح‌‌‌‌های حفاظ روی دیوار | حفاظ دیوار در یزد طرح نرده فلزی دیوار | فروش نرده دیوار | قیمت نرده دیوار | دیوار قم نرده | دیوار قزوین نرده | نرده کشی دیوار | هزینه نرده کشی دیوار | قیمت نرده کشی دیوار | دیوار کرمانشاه نرده | نرده شاخ گوزنی دیوار | گل نرده دیواری | گل نرده حفاظ روی دیوار | نرده لبه دیوار | نرده محافظ دیوار | نمونه نرده دیوار محوطه | نرده نمای دیوار | نصب نرده دیوار | نمونه نرده دیوار | نرده و حفاظ دیوار | نرده و دیوار | حفاظ و نرده دیواری | حفاظ و نرده دیوار | نرده‌‌‌‌های دیوار | زیباترین نرده‌‌‌‌های دیوار | رنگ نرده‌‌‌‌های دیوار | نرده دیواری ویلا | نرده دیواری شاخ گوزنی | نرده دیواری قیمت | نرده دیواری فلزی | نرده رو دیواری حفاظ روی دیوار | نرده حفاظ دیوار | حفاظ دیوار ساختمان | قیمت نرده حفاظ روی دیوار ویلا | حفاظ روی دیوار حیاط | قیمت حفاظ آهنی روی دیوار | بهترین حفاظ روی دیوار | نرده دیوار محوطه | نرده کشی روی دیوار | حفاظ دیواری | انواع حفاظ روی دیوار | حفاظ بالای دیوار | نرده سر درب | نرده دزدگیر روی دیوار | نرده دیوار در شیراز | نرده دیوار در اصفهان | نرده دیوار یزد | نرده دیوار شیراز | نرده دیوار در شهریار | نرده دیوار در قم | نرده دیوار استان تهران | نرده دیوار اردبیل | نرده دیوار ارزان | نرده دیوار در اهواز | نرده دیوار در کردستان | نرده دیوار در ارومیه | قیمت انواع نرده دیوار در بازار | نرده دیوار لیلیوم در گیلان | نرده دیوار برای ویلا در مازندران | نرده دیوار آهنی | نرده دیوار تلفن | نرده دیوار در تبریز | ادرس سازنده نرده دیوار تهران | تولید نرده دیوار | تصاویر نرده دیوار | جدیدترین قیمت نرده دیوار | نرده دیوار متری چند | نرده دیوار حیاط | نرده دیوار خرید | قیمت خرید نرده دیوار | حفاظ شاخ گوزنی دیوار | نرده دیوار در مشهد | حفاظ خم دار روی دیوار | روش نصب نرده دیوار | قیمت روز انواع نرده حفاظ دیوار | نرده روی دیواری | نرده دیوار زاهدان | نرده دیوار سفید | نرده دیوار ساختمان | نرده دیوار حفاظ سازه | قیمت نرده حفاظ دیوار ساختمان | ساخت نرده دیوار | سازنده گارد دیوار | سفارش نرده دیوار | نرده دیوار شادآباد | حفاظ دیواری شیراز | قیمت نرده دیوار ویلا | قیمت خرید نرده روی دیوار ویلا

بهترین حفاظ روی دیوار چه نوع حفاظی است؟

بهترین حفاظ روی دیوار حفاظی است که با میلگرد نمره 10 برای حفاظ‌‌‌‌های بوته خاری و میلگرد نمره 14 برای حفاظ‌‌‌‌های سرنیزه آبشاری استفاده شده باشد

رنگ آمیزی حفاظ روی دیوار به چه صورت است؟

رنگ آمیزی حفاظ نرده روی دیوار با رنگ کوره ای الکترو استاتیک است

آیا به شهرستان ها هم ارسال دارید؟

گروه صنعتی آهن ایرانیان به تمامی نقاط کشور ارسال بار دارد

آیا بازدید از محل پروژه رایگان است؟

بله بازدید و هر گونه مشاوره فنی از محل پروژه به صورت کاملا رایگان و جزو خدمات شرکت است

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر

برای اطلاع از قیمت حفاظ درب آکاردئونی و انواع آردواز و همچنین حفاظ دیوار با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید

برای خرید بهترین حفاظ پنجره در نمونه‌‌‌‌های متحرک ،فرفورژه ،مدرن و ساده همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

call us