تماس با کارشناس فروش:09123649705

 

menuordersearch
ahaniranian.com
۱۳۹۸/۶/۳۰ شنبه
کارخانه صنعتی فولاد آذر ماهان
کارخانه صنعتی فولاد آذر ماهان

کارخانه فولاد آذر ماهان

به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان شمش فولادی در بخش خصوصی استان خراسان رضوی می باشد که از ابتدای تاسیس همواره به عنوان یک بنگاه پیشرو اقتصادی در عرصه ملی و منطقه ای صنعت فولاد حضور فعالی داشته است. پولاد آذرماهان در زمینی با وسعتی حدود 30.000 متر مربع در شهرک صنعتی چناران واقع شده است و تولید شمش خود را با بهره گیری از کوره های القایی و خط ریخته گری مداوم از مرداد ماه 1391آغاز نموده است. در طول این سالیان شرکت به همت منابع انسانی متخصص خود همواره متعهد به کیفیت محصول و کسب رضایت مشتریان بوده است که بدین لحاظ با بکارگیری سیستم های نوین مدیریتی و بازخورد از مشتریان توانسته به کیفیت بالای محصولات و تحویل به موقع کالا در سطح عالی دست یابد.شرکت پولاد آذرماهان ،( فولاد آذر ماهان )، ( پولاد آذر ماهان )، شمش مشهد ، قیمت شمش ، نرخ روز فولاد ، بیلت ، شمش ، نمایشگاه متافو ، تولید کننده شمش فولادی می باشد.
فولاد ها ی ساختمانی   به فولاد هایی می گویند که از آنها می توان به عنوان مواد اولیه برای ساختمان اسکلت های فلزی ، اسکلت پل ها وهمچنین برای ساختن قطعات وسایل نقلیه ، دستگاهها ، ماشین آلات ، اجزای ماشین (پیچ ومهره ، میله ومحور، یاتاقان غلتشی و ... ) استفاده کرد . امروزه حدود 90 درصد محصولات کارخانه های فولادسازی را فولادهای ساختمانی تشکیل می دهند . تقسیم بندی فولادهای ساختمانی در نمودار شکل زیر نشان داده شده است.

فولاد آلیاژی  اگرفولادرابرای افزایش و تامین خواص مورد نظر با فلزاتی مانند کرم ، نیکل ، ولفرام ، کبالت ، مولیبدن ، منگنز ، وانادیم و ... آلیاژ کنند ، فولادهای آلیاژی به دست می آید.چنانچه مجموع درصد وزنی عناصر موجود در فولاد آلیاژی از 5 درصد کمتر باشد، آن را فولاد «کم آلیاژ» و چنانچه از5 درصد بیشتر باشد، «فولاد پرآلیاژ» می نامند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

برای اطلاع از قیمت حفاظ درب آکاردئونی و انواع آردواز و همچنین حفاظ دیوار با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید