تماس با کارشناس فروش:09123649705

 

menuordersearch
ahaniranian.com
۱۳۹۹/۳/۹ جمعه
(0)
(0)
شرکت بازرگانی ایران پارس پیشگام در صنعت
شرکت بازرگانی ایران پارس پیشگام در صنعت

شرکت بازرگانی – تولیدی ایران پارس

 

در سال 1385 فعالیت اصلی خود را از تولید پشم شیشه و پشم سنگ آغاز نمود. این شرکت با در اختیار داشتن کادری مجرب و سازمان یافته در حال حاظر در سطح آسیای میانه در حوزه های عایق های حرارتی، عایق های رطوبتی و مصالح ساختمانی فعالیت می‌نماید. شرکت بازرگانی – تولیدی ایران پارس با داشتن روابط تجاری محکم با شرکت های تولیدی در زمینه پشم شیشه و پشم سنگ در آسیای میانه توانسته است به عنوان یکی از موفق ترین شرکتهای بازرگانی نیز محسوب شود.

شرکت بازرگانی – تولیدی ایران پارس با توجه به نیاز بازار در سطح آسیای میانه هم اکنون دارای واحد تولیدی در مساحتی حدود 5000 متر مربع بوده که با پیشرفته ترین تجهیزات اقدام به تولید عایق های حرارتی و عایق های رطوبتی نموده است که توضیحات تکمیلی هر کدام از آنها در قسمت معرفی محصولات آمده است.
واحد تولید ایران پارس با استفاده از آخرین تکنولوژی های بروز و رعایت استانداردهای جهانی و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و بسته بندی توانسته است سهم بسزایی از این بازار در آسیای میانه را نصیب خود نماید.

پشم شیشه و پشم سنگ از محصولات اصلی شرکت بازرگانی – تولیدی ایران پارس است. پشم شیشه و پشم سنگ با کیفیت یکی از اهداف ایران پارس است. این شرکت با توجه به روابط تجاری محکم با شرکت های تولیدی در کشورهای مختلف به ارائه محصولات در زمینه عایق های حرارتی، عایق های رطوبتی و مصالح ساختمانی من جمله پشم شیشه و پشم سنگ در سطح آسیای میانه می‌پردازد.
شرکت بازرگانی – تولیدی ایران پارس در راستای گسترش فعالیت های تجاری بین المللی خود هم اکنون دارای نمایندگانی فعال در کشورهای آذربایجان و روسیه بوده و از شرکت ها و اشخاصی که در حوزه های عایق های حرارتی، عایق های رطوبتی و مصالح ساختمانی من جمله پشم شیشه و پشم سنگ که در کشورهای مختلف فعالیت می‌کنند، جهت همکاری و فروش دعوت به عمل می‌آورد. برای �%

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

برای اطلاع از قیمت حفاظ درب آکاردئونی و انواع آردواز و همچنین حفاظ دیوار با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید

برای خرید بهترین حفاظ پنجره در نمونه های متحرک ،فرفورژه ،مدرن و ساده همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

call us