تماس با کارشناس فروش:09123649705

 

menuordersearch
ahaniranian.com
۱۳۹۹/۱/۱۹ سه شنبه
(0)
(0)
نرده فلزی | حفاظ فلزی | قیمت خرید انواع نرده فلزی
نرده فلزی | حفاظ فلزی | قیمت خرید انواع نرده فلزی

منظور از نرده فلزی چیست؟

آیا میدانید که یکی از بهترین راه هایی که شما توسط آن می‌توانید خانه و ساختمان خود را محفوظ کنید استفاده از نرده فلزی است؟ این نوع حفاظ ها معمولا به شما کمک خواهند کرد که به آسانی هرآنچه را که نیاز است برای حفظ امنیت ساختمان خود ایجاد کنید. معمولا اینطور گفته می‌شود که امروزه انواع مختلفی از حفاظ ها به بازار عرضه شده است که نرده فلزی تنها یک مدل از آن هاست. البته همچنان هم امنیت این نوع حفاظ ها نسبت به سایرین بسیار بیشتر است.

نرده فلزی

نرده فلزی چیست؟

زمانی که می‌گوییم نرده فلزی در واقع منظور این است که این نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همین دلیل هم اغلب به‌ آنها نرده فلزی گفته می‌شود اما حفاظ دیوار و حفاظ پنجره نیز از جمله دیگر اسم هایی است که به نرده فلزی نسبت می‌دهند. شاید تصور شما از این نوع حفاظ ها این است که یک تکه آهن که به یک شکل خاصی طراحی شده است روی دیوار و یا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اینطور نیست و در واقع زمانی که شما از این حفاظ ها استفاده می‌کنید می‌توانید‌ آنها را با اشکال مشخصی برای استفاده انتخاب کنید که زیبایی نمای ساختمان شما را نیز حفظ خواهند کرد. در این بخش می‌خواهیم شما را با انواع نرده فلزی آشنا کنیم.

حفاظ فلزی

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یکی از انواع حفاظ‌‌‌‌های آهنی است که در طرح‌‌‌‌های مختلف وجود دارد. در واقع این نوع حفاظ ها تا حد بسیار زیادی امنیت را برای شما ایجاد خواهند کرد و عمده استحکام‌ آنها نیز ناشی از تسمه‌‌‌‌های عمودی است. به طور معمول این نوع درب ها در نوع سه گل وچهارگل تولید می‌شوند که البته نوع سه گل‌ آنها بیشتر مورد استفاده است. در طرح هایی که ارتقا یافته اند اما سه ردیف لوزی با چهارخم برای آنها وجود دارد که برای رفع نقص‌‌‌‌های احتمالی تولید شده است. این نوع تسمه ها به هم جوش داده می‌شوند و در عین اینکه زیبایی را دوچندان می‌کند طرح‌‌‌‌های جدید استحکام بیشتری را نیز به خانه و ساختمان شما خواهند داد.

حفاظ شاخ گوزنی

یکی از انواع مورد استفاده نرده فلزی ، حفاظ شاخ گوزنی است. امروزه همانطور که میدانید برای حفظ امنیت مکان‌‌‌‌های مختلف مانند منازل و همچنین مکان‌‌‌‌های تجاری از دوربین‌‌‌‌های مداربسته استفاده می‌شود. البته هنوز هم استفاده از این نوه حفاظ ها و به ویژه نرده فلزی از سایرین مهم تر است چرا که گفته می‌شود امنیت را تضمین خواهد کرد. علاوه بر این می‌توان حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ‌‌‌‌های بوته ای و همچنین حفاظ‌‌‌‌های آبشاری را نیز نام برد. پیشنهاد ما به شما این است که امنیت ساختمان خود را با نصب حفاظ‌‌‌‌های آهنی تامین کنید.

حفاظ شاخ گوزنی اما ساختاری متفاوت نسبت به انواع دیگر حفاظ ها دارد و میتوان گفت که با نرده‌‌‌‌های قدیمی متفاوت است. آنچه باید بدانید این است که سر حفاظ‌‌‌‌های شاخ گوزنی بسیار نیز هستند که توسط افرادی جوش داده میشوند که در این زمینه متبحر اند. این نوع حفاظ ها به صورت متراکم در طول و عرض‌‌‌‌های مختلف و همچنین رنگ‌‌‌‌های مختلف ساخته می‌شوند. حفاظ شاخ گوزنی یک ظاهر زیبای دارد که به سر دیوار ساختمان ها یک جنبه امنیتی می‌دهد و به دلیل تراکم و همچنین تیز بودن باعث می‌شود که عبور از روی آنها غیر ممکن باشد.

نرده حفاظ فلزی دیوار

نرده فلزی بوته ای

یکی دیگر از انواع حفاظ‌‌‌‌های آهنی، حفاظ بوته ای است. شکل این نوع حفاظ ها معمولا به شکل یک بوته آهنی خواهد بود که با توجه به سختی هایی که دارد میتوان گفت که به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود. این نوع حفاظ ها معمولا به شکل شاخه‌‌‌‌های پرپیچ و بسیار تیز هستند.

حفاظ نیزار

یکی دیگر از انواع نرده فلزی ، حفاظ نیزار است که همانطور که از نام آن پیداست برای شما یک نیزار را تداعی خواهد کرد. این نوع حفاظ ها در عین اینکه زیبایی را برای ساختمان شما ایجاد خواهند کرد برتری‌‌‌‌های خاصی نسبت به حفاظ شاخ گوزنی دارد که علاوه بر امنیت میتوان آن را یک دکوراسیون خوب و عالی نیز دانست. نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که این نوع حفاظ ها باید توسط افرادی در این زمینه طراحی و ساخته شوند که متبحر هستند چرا که کار جوش های‌ آنها نیز باید بسیار عالی انجام شود.

انواع بسیار دیگری از نرده فلزی نیز وجود دارد که برگرفته از الهامات طبیعت است. در بین این انواع حفاظ ها، میتوان گفت حفاظ لیلیوم هم از جمله مهمترین هاست. از نظر امنیتی می‌توان گفت که این نوع حفاظ ها دارای امنیت بسیار بیشتری نسبت به انواع دیگر حفاظ ها دارد. این نوع نرده فلزی معمولا به صورت دو رنگ ساخته و رنگ آمیزی می‌شود. محاسن بسیار و فوق العاده ای دارد که از جمله آنها میتوان به امکان گسترش از مرکز را می‌دهد که شما میتوانید توسط آن ارتفاع‌‌‌‌های دلخواه را فراهم می‌کند.

مزیت استفاده از نرده فلزی

نرده فلزی اما مزیت‌‌‌‌های بسیاری دارد و شما میتوانید با استفاده از‌ آنها امنیت را برای ساختمان خود تا حد زیادی برآورده کنید. این نوع حفاظ ها در واقع به شما کمک می‌کنند تا با استفاده از قطعات آهنی خانه و ساختمان خود را حفظ کنید. استفاده از حفاظ‌‌‌‌های آهنی در واقع یکی از آسان ترین و بهترین راه هایی است که میتوان توسط آن امنیت خانه خود را حفظ کنید.

این نوع حفاظ ها در عین اینکه امنیت بسیار خوبی به ساختمان شما می‌دهند، به شما این اجازه را می‌دهند که مقرون به صرفه تر عمل کنید و هزینه‌‌‌‌های مربوط به حفاظ را کمتر کنید. با اینکه گفته می‌شود بهترین راه در این زمینه استفاده از دوربین مداربسته است اما همچنان هم میتوان گفت که این کار برای شما مانند خرید یک نرده فلزی نخواهد بود و امنیت را تا حد زیاد برای شما برطرف نخواهد کرد.

برای اطلاع از قیمت حفاظ پنجره با ما در تماس باشید.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

برای اطلاع از قیمت حفاظ درب آکاردئونی و انواع آردواز و همچنین حفاظ دیوار با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید

برای خرید بهترین حفاظ پنجره در نمونه‌‌‌‌های متحرک ،فرفورژه ،مدرن و ساده همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

call us