تماس با کارشناس فروش:09123649705

 

menuordersearch
ahaniranian.com
۱۳۹۹/۱/۱۹ سه شنبه
(5)
(2)
نرده آهنی | نرده آهنی دیوار | قیمت هر متر نرده آهنی دیوار حیاط
نرده آهنی | نرده آهنی دیوار | قیمت هر متر نرده آهنی دیوار حیاط

نرده آهنی چیست؟

آیا شما هم میدانید که یکی از راه هایی که میتواند توسط آن دیوارها و همچنین منازل خود را از ورود غیرمجاز حفظ کنید، نرده آهنی است.  نرده های حفاظ در واقع باعث می‌شوند که شما بتوانید امنیت خانه خود را حفظ کنید. شاید تصور کنید که این کار راحت است اما در واقع نصب نرده آهنی یکی از کارهایی است که باید با دقت تمام انجام شود. البته دقت داشته باشید که موقع انتخاب نرده آهنی و همچنین نصب آن باید به چه نکاتی دقت کنید.

نرده آهنی

عوامل مؤثر بر انتخاب نوع نرده آهنی

انتخاب نرده آهنی در واقع شامل نکات بسیاری می‌شود. زمانی که شما میخواهید یک حفاظ را انتخاب کنید باید بدانید که در واقع باید پول بسیاری خرج کنید تا بتوانید امنیت را تا حد زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما هزینه های بیشتری را برای حفاظ در نظر بگیرید انتخاب شما نیز متنوع تر خواهد شد. البته باید بدانید که هزینه های اضافی هم خوب نخواهد بود. در این بخش شما را با عوامل موثر در انتخاب نوع نرده آهنی آشنا کنیم.

کاربری حفاظ هم بسیار مهم است. شما باید امنیت نرده آهنی را حفظ کنید. باید در این زمینه انتخاب های خود را به دقت بررسی کنید. ارتفاع و همچنین پیچیدگی هایی که در این زمینه وجود دارد به شما اجازه خواهد داد که کار خرید و فروش نرده آهنی را به آسانی انجام دهید. اگر شما حتی در یک محل امن هم در وسط شهر زندگی کنید دست شما باز است که حفاظ های ساده ای مانند حفاظ های سرنیزه ای استفاده کنید.

اگر شما در خارج از شهر زندگی می‌کنید، نرده آهنی می‌تواند شامل شاخ گوزن و یا نیزاری می‌شود. شما همچنین می‌توانید از حفاظ های سنگین استفاده کنید.

نرده آهنی

نرده آهنی بسته به چه عواملی است؟

در واقع زمانی که شما میخواهید نرده آهنی را خریداری کنید مانند بخش های دیگر باید به سلیقه مالک این است که باید به آن دقت کنید و در واقع حفاظ های دیواری برای زیباتر کردن ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند پس باید به ویژگی های مختلف آن دقت کنید.

 

ویژگیهای نرده آهنی

شما باید در حین خرید نرده آهنی به نکته ها و ویژگی های این نوع حفاظ ها هم مشخص کنید. ویژگی های مختلف از جمله موارد زیر می‌توانند در خرید نرده آهنی حائز اهمیت باشند.

جنس حفاظ یکی از مهم ترین موارد در انتخاب نرده آهنی است.

همانطور که گفتیم تقریبا همه حفاظ هایی که در شهر وجود دارند از جنس فولاد و یا آهن هستند. آنچه که باید بدان دقت کنید این است که علاوه بر جنس حفاظ، ارتفاع حفاظ هم میتوانید متفاوت باشد اما معمولا نرده آهنی با ارتفاع بین یک متر تا یک متر و نیم ساخته می‌شود. ارتفاع در واقع از جمله مهمترین بخش هایی است که روی قیمت حفاظ ها اثر گذار خواهد بود. ضمن اینکه شما میتوانید ارتفاع های مختلفی را انتخاب کنید این نکته هم حائز اهمیت است که ارتفاع باید به گونه ای باشد که امنیت ساختمان را حفظ کند.

نرده آهنی دیوار

تراکم و نوع حفاظ آهنی

تراکم حفاظ در واقع با استفاده از میله دردهای عمودی در هر متر متفاوت است. هرچقدر که تراکم بالاتر باشد میله های عمودی به هم نزدیک تر خواهد بود. تراکم پایین به معنی فاصله بیشتر میله ها خواهد بود. هرچقدر که تراکم کمتر باشد، هزینه های مربوط به ساخت حفاظ هم پایین تر خواهد بود. تراکم این نوع حفاظ ها باعث امنیت بسیار بیشتر خواهد شد و زیبایی زیادی هم خواهد بود. نرده آهنی به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شود که از جمله آنها می‌توان به طرح های سرنیزه ای، شاخ گوزنی و همچنین بوته ای، نیزاری و لیلیوم است.

 

نرده آهنی شاخ گوزنی


یکی از رایج ترین انواع حفاظ هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرد حفاظ شاخ گوزنی است. این نوع نرده ها در واقع به دلیل شباهت زیادی که به شاخ گوزن دارند به این نام شهرت یافته اند. هزینه این نوع نرده ها نسبت به سایر نرده ها بالاتر است. هرچند که برای این محصولات در واقع محدوده قیمت مشخصی وجود ندارد و می‌توان گفت که قیمت نرده ها به تعداد شاخه، عرض و ارتفاع آنها بستگی دارد. این نوع نرده آهنی معمولا مزیت های بسیاری دارد که از جمله آنها میتوان به امنیت بالای‌ آنها اشاره کرد. عبور از بالای این حفاظ ها تقریبا غیرممکن است و میتوان گفت که خمکاری های که رو به بیرون است و همچنین در جهت های مختلف قابل استفاده خواهند بود. همانطور که گفتیم زیبایی های این نوع از حفاظ ها در واقع از بزرگترین مزیت های آن هاست. مزیتی که شما میتوانید با رنگ آمیزی های زیبا آن را دو چندان کنید.

 

نرده آهنی سرنیزه ای


یکی از انواع نرده آهنی، حفاظ سرنیزه ای است. این نوع حفاظ ها متشکل از میله های عمودی است. حفاظ سرنیزه ای اما یکی از انواع نوستالژیک حفاظ ها به شمار می‌آید که همه ما آنها را میشناسیم. همچنان می‌توان گفت که مشتری های پروپا قرصی هم وجود دارد. این محصول های حفاظتی اما برای کاربران به انواع مختلف ساخته خواهد شد. این محصول حفاظتی در اندازه های مختلفی ساخته می‌شوند که از جمله آنها میتوان به ارتفاع 100 متری، 120 متری و همچنین 150 متری اشاره کرد.

 

نرده نرده آهنی ساده


نرده دیوار حفاظ ساده هم یکی از انواعی است که باید آن را مورد استفاده قرار دهید. از جمله مدل های بسیار کاربردی هم در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرد که در مدل های یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه تولید خواهد شد. تمامی افرادی که در اینجا برای شما می‌سازند، مدلهایی که در این زمینه وجود دارد، از طراحی های ساده برخوردار هستند. همانطور که میدانید انواع قدیمی ترین از این نرده ها نیز وجود دارد که میله هایی عمود بودند که سر آن به یک تیغه سرنیزه ای ختم خواهد شد.

استفاده از این نوع حفاظ ها در انواع دیوارها مورد نیاز است تا بتوان در این زمینه امنیت را ایجاد کرد. اگر شما هم میخواهید نرده آهنی را خریداری کنید بهتر است از مکان های معتبر در این زمینه استفاده کنید تا خرید امنی را داشته باشید.

 

1. حفاظ بوته ای یا حفاظ شاخ گوزنی یا نرده حفاظ های طرح جدید برای دیوار چیست؟

 

٭٭٭نوعی نرده حفاظ دزدگیر روی دیوار است که ازکنارهم قرارگرفتن میلگردهایی باسایز 10 میلی متر تشکیل شده است وایده ساخت آن برگرفته از بوته های خار دار است که بصورت نامنظم بطور ذاتی محافظت راانجام می‌دهند. درحفاظ بوته خاری یاحفاظ بوته ای نیز باقرارگیری میلگردهایی باابعاد مختلف، نقش محافظی دربرابر ورود سارقین وحیوانات به داخل منزل رادارند ودرصورت تلاش فردبرای عبور،سبب رسیدن آسیب به آن فرد می‌شود.


2. فرق بین حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی حفاظ سازه   درچه چیزی است؟

 

٭٭٭حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های مرتب وباالگوی تکرارشونده است درحالیکه حفاظ بوته ای ازالگوی ثابتی پیروی نمیکند و دقیقا مانند بوته های خار،حالتی تو درتو دارند.


3. آیا نرده آهنی بوته ای یا نرده آهنی شاخ گوزنی امنیت رابطور کامل برقرارمی کند؟

 

٭٭٭تمامی حفاظ های تولیدشده درصنایع فلزی حفاظ سازه   ،تضمین کننده امنیت می‌باشند.جوش هاتحت 2 طرف است.نحوه نصب حفاظ هانیز بابهترین کیفیت ممکن انجام می‌شود.


4. قیمت های حفاظ نرده آهنی روی دیوار؟

 

.٭٭ قیمت حفاظ های طرح بوته از متری 80 هزار تا 220 هزار تومان است.


5. چه فاکتورهایی در تعیین قیمت حفاظ بوته ای نقش دارد؟

 

٭٭٭ ازفاکتورهای مٶثر بر قیمت حفاظ بوته ای می‌توان به عوامل ارتفاع،تراکم،نوع رنگ و نوع جوش اشاره کرد


6. آیا تنوع رنگی برای رنگ آمیزی وجود دارد؟

 

٭٭٭تمامی محصولات صنایع فلزی حفاظ سازه   ازجمله حفاظ های روی دیوار، قابل اجرادر رنگ های مختلف است. پرفروش ترین رنگ هاعبارت اند از:مشکی، سفید، کرم و قهوه ای. مشتریان می‌توانند بنا بر سلیقه خود و همرنگ با نمای ساختمان یا دیوارهای خانه و درب، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند.


7. چه ارتفاعی از حفاظ طرح بوته ای یا حفاظ شاخ گوزنی مناسب تراست؟

 

٭٭٭ارتفاع حفاظ ها بسته به ارتفاع دیوارهای آپارتمان متفاوت است. حفاظ های 50 سانتی متری فقط برای دیوارهایی باارتفاع 3 متر و بالاتر مناسب است وبرای دیوارهای دیگر حفاظ 90 سانتی متر به بالا مناسب است. برای آسودگی خیال می‌توانید ازارتفاع های بالاتراستفاده کنید البته توجه داشته که بهتراست تاکید روی ارتفاع و تراکم موازات هم انجام شود.


8. نحوه نصب نرده حفاظ چگونه است؟ آیا نصب آن نیاز به متخصص دارد؟

 

٭٭٭اگرسطح کار جزو 87 درصد معمول باشد، نصب حفاظ روی دیوار با آموزش درست دیگر نیاز به یک نصاب ندارد. اما اگر جزو حالت های خاص باشد، بهتراست ازمتخصصین حفاظ حفاظ سازه   دراین زمینه بهره گرفته شود تا نتیجه ایده آل ترباشد.


9. شرایط بازدید رایگان چیست؟

 

٭٭٭ درحال حاضربازدید رایگان درتهران، کرج و اطراف آن است. برای درخواست بازدید رایگان همواره می‌توانید ازساعت 9 صبح تا 8 بعدازظهر با شماره های شرکت صنایع فلزی حفاظ سازه   تماس حاصل فرمایید..مسئولین پس ازثبت وقت شما، بسته به تعداد افراد منتظر در لیست بازدید، برای پروژه شما یک ساعت مشخص در همان روز یا روز بعد آن تعیین میکنند و چند ساعت قبل برای انجام هماهنگی های لازم، باشما تماس خواهند گرفت.
اگردر شهرهای دیگر مانند رامسر، انزلی، گرگان، بوشهر، یزد، اصفهان، شیراز و ... هستید، می‌توانید با ارسال عکس هایی از پروژه خود، ازمشاورین ما اطلاعات دریافت کنید.


10. نحوه سفارش نرده حفاظ در صنایع فلزی حفاظ سازه   چگونه است؟

 

٭٭٭برای سفارش تمامی محصولات پس ازمشاوره یا بازدید رایگان و تعیین متراژ دقیق پروژه، ارتفاع حفاظ، تراکم حفاظ، جنس ونوع رنگ ونوع جوش، هزینه ها محاسبه می‌شود و بصورت یک فاکتور برای شما ارسال می‌شود. فاکتورها ازطریق شبکه های اجتماعی وفکس ارسال می‌شوند. پس ازتایید فاکتورتوسط کارفرما و واریز 30% از هزینه کل،ساخت حفاظ شروع می‌شود وبسته به متراژ پروژه درحد معمول تا 4 روز کاری آماده می‌شود.


11. اگردرشهرهایی بجز تهران باشیم چگونه خرید کنیم؟

 

٭٭٭امکان بازدید رایگان وجود ندارد و کارفرما خود باید متراژ کار را اندازه بگیرد. اما همانطورکه گفته شد ،می توانید با ارسال تصاویراز پروژه، برای انتخاب بهتر ازمشاورین صنایع فلزی حفاظ سازه   کمک بگیرید.


12. نحوه حمل وبارگیری حفاظ به چه صورت است؟

 

٭٭٭بارگیری حفاظ هابسته به متراژ کارمتفاوت است. ازوانت بار یا کامیون متفاوت است.
تاحد ممکن سعی می‌شود که حفاظ هارا بصورت مرتب چید تا جای کمتری رابگیرند.


13. منظوراز تراکم حفاظ های روی دیوار از جمله حفاظ بوته ای یا حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 

٭٭٭تراکم حفاظ های روی دیوارازجمله حفاظ بوته ای، به معنی تعداد ردیف های اصلی و فرعی کارشده در یک هرشاخه از حفاظ است. مقدارتراکم به دوصورت شمارش می‌شود.


1. برحسب شاخه های اصلی که با چهار تراکم 8، 10، 12 و 15 ردیف معرفی می‌شود
2. برحسب شاخه های فرعی که با چهار تراکم 16، 20، 24 و 28 ردیف معرفی می‌شود
معمولا تعداد شاخه های اصلی را مبنای تراکم در نظر می‌گیرند.


14. زمان تحویل از شروع سفارش چند روزه است؟

 

٭٭٭.زمان تحویل حفاظ پس ازتایید پیش فاکتور برای متراژهای معمول 3 الی 4 روز کاری است. درمتراژهای بالا ممکن است این زمان طولانی تر باشد


15. آیا این حفاظ ها خدمات پس ازفروش دارد؟

 

٭٭٭.صنایع فلزی حفاظ سازه   براین باوراست که رضایت مشتری مهمترین عامل برای پیشرفت کسب وکاراست.ازاین رو تمامی محصولات خود را با حداکثرکیفیت ممکن ارائه می‌کند. ازاین رو مشتری می‌تواند قبل ازسفارش نمونه را از نزدیک مشاهده کند تا با خیال آسوده خریداری نماید.
این مجموعه ضامن کیفیت محصولات وخدمات خود است.


16. حفاظ ها با چه کیفیتی ارائه می‌شود؟

 

٭٭٭حفاظ تولید شده در صنایع فلزی حفاظ سازه   با میلگرد درجه یک سایز 10، جوش دورو، رنگ پودری الکترواستاتیک تیزکاری گیوتینی ارائه می‌شود.


17. مشاوره رایگان خرید نرده حفاظ به چه صورت است؟

 

٭٭٭مشاوره به دوصورت انجام می‌شود:
1. مشاوره حضوری : هنگام بازدید رایگان، کارشناسان تمامی مشاوره های لازم را ارائه می‌دهد.
2. مشاوره تلفنی:با شماره 09123649705 تماس گرفته


18. چگونه می‌توان لیست قیمت حفاظ ها را دریافت کرد؟

 

برای دریافت لیست قیمت ها همواره می‌توانید باارسال پیام در واتس اپ به شماره 09123649705 اقدام نمایید.


19. عرض نرده حفاظ دیوار ساختمان چقدر است؟

 

عرض حفاظ ها با توجه به ارتفاع‌ آنها بین 35 سانتی متر تا 75 سانتی متر متغیر است.


20. هزینه نصب حفاظ چقدر است؟

 

هزینه نصب حفاظ به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله متراژ کار، ارتفاع دیوار، پستی و بلندی های آن، شیب دار بودن، دیوار لغاز و... با این تفاسیر قیمت بین 10 تا 30 هزارتومان متغیر است


21. حفاظ درچه ارتفاع هایی تولید می‌شود؟

 

در ارتفاع های 50، 60، 70، 80، 90، 100، 110، 120، 130، 140 و 150 سانتی متر تولید می‌شوند. ارتفاع های دیگر نیز بنا به رخواست مشتری انجام خواهد شد.


22. نحوه پرداخت وجه برای خرید محصولات چگونه است؟

 

بعد از محاسبه قیمت نرده حفاظ وخدمات، فاکتوری برای شما ارسال می‌شود .30 درصد از مبلغ فاکتور را به عنوان پیش پرداخت به شماره حساب هایی که دراختیارتان گذاشته می‌شود واریز می‌کنید و 70 درصد مابقی نیز هنگام نصب تسویه می‌شود.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

برای اطلاع از قیمت حفاظ درب آکاردئونی و انواع آردواز و همچنین حفاظ دیوار با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید

برای خرید بهترین حفاظ پنجره در نمونه های متحرک ،فرفورژه ،مدرن و ساده همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

call us