تماس با کارشناس فروش:09123649705

 

menuordersearch
ahaniranian.com
(1)
(0)
لوله مانیسمان

لوله مانیسمان

قیمت لوله مانیسمان

لوله مانیسمان یکی از پر کاربردترین مقاطع فولادی است که در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
لوله های مانیسمان که با نام های بدون درز نیز شناخته میشوند با توجه به نامشان،هیچ درزی بر روی این لوله ها نیستو همچنین در اصطلاح علمی به آنها سیم لس(Seamless pipe) گفته میشود.
این لوله ها به وسیله کشش یک شمش تو پر روی یک میله حفره ساز برای ایجاد پوسته تو خالی ساخته می‌شوند.
شرکت آهن ایرانیان به عنوان یک شرکت فعال در زمینه واردات لوله مانیسمان اقدام به عرضه این محصول فولادی نموده و از مراجع اصلی در تعیین قیمت لوله مانیسمان است.

تاریخچه لوله مانیسمان
لوله مانیسمان برای اولین بار توسط برادران مانیسمان اختراع شد و علت این نام گذاری نیز همین است. در میان لوله های موجود در بازار لوله های بدون درز اهمیت و کاربرد بسیاری دارند. این نوع از لوله ها روش ساخت ویژه خود را دارند و به دلیل نبود درز در آن ها، در صنایع حساس به کار برده می‌شوند.

 

در صنعت، لوله های مختلفی اعم از لوله های فولادی، لوله های ضدزنگ (استنلس استیل)، لوله آلیاژ و لوله بویلر وجود دارد. لوله مانیسمان که به آن لوله بدون درز نیز گفته می‌شود لوله ای است که روش تولید و ساخت آن به نحوی است که بدنه ای یک دست و بدون درز دارد و هیچ نوع جوش کاری بر روی آن صورت نگرفته است.

 

این لوله ها به دلیل یکدست بودن و بدون درز بودنشان نسبت به سایر لوله ها محکم تر هستند و قیمتی بالاتر از سایر لوله ها دارند. موارد استفاده گوناگونی برای لوله های مانیسمان در رده های مختلف وجود دارد.

قیمت خرید لوله مانیسمان رده 20 بیست | قیمت خرید لوله مانیسمان رده 40 چهل | قیمت خرید لوله مانیسمان رده 80 هشتاد |

 

کاربرد لوله مانیسمان

لوله های مانیسمان دارای کاربرد ویژه و گسترده ای است که مهم ترین آنها شامل:

1-لوله های مانیسمان جهت خطوط فشار قوی

2-لوله های مانیسمان استیل جهت خطوط صنایع غذایی و دارویی

3-لوله های مانیسمان جهت خطوط هیدرولیک

4-لوله های مانیسمان جهت خطوط نفت و گاز

 

مانیسمان یک برندی است که چون اولین لوله بدون درز (Seamless) وارد شده در ایران است این لوله ها با این اسم در بازار شناخته می‌شوند.

مانیسمان با وجود وزن کم، دارای پتانسیل زیادی برای حمل مقدار زیادی وزن است. به همین دلیل است که از آن برای ساخت دوچرخه استفاده میشود.
لوله های فولادی مانیسمان برای انتقال سیالات مانند، آب، نفت، گاز و دیگر مایعات استفاده می‌شود.
لوله های مانیسمان برای ساخت و ساز عمومی کاربرد دارد.

لوله مانیسمان چیست؟

نحوۀ ساخت لوله مانیسمان
لوله بدون درز مانیسمان به صورت بیرون آمدن (Extruding) توسط قالب های مختلف تولید می‌شود. اصولاً تولید لوله های بدون درز مستلزم فرآیندی است که طی آن یک شمش فولادی تبدیل به لوله می‌گردد. این لوله ها معمولاً از شمش های فولادی تولید می‌شوند اما تولید آن توسط مقاطع چهارگوش نیز امکان پذیر است ولی هزینه را بالا می‌برد. برای ساخت لوله فلزی بدون درز یا لوله مانیسمان از استاندارد ASTM به شماره A106 و A53 و همچنین استاندارد نفت و گاز API 5L استفاده می‌شود.

 

طراحی این لوله با ضخامت متفاوت به دستورالعمل های ویژه ای نیاز دارد که در استانداردها درج شده اند. ضخامت لوله مانیسمان در اندازه های مختلف تولید می‌شود. هر چه قدر فشار سیال بیشتر باشد ضخامت لوله نیز افزایش خواهد یافت. در برخی از روش های تولید این لوله ها، عملیات حرارتی خاصی باید به کار رود. انتخاب روش تولید لوله مانیسمان بر اساس نیازهای منطقه ای و امکانات کارخانه سازنده تعیین می‌شوند.

لوله فولادی با توجه به روش تولید به عنوان لوله مانیسمان، نورد گرم و جوش داده شده که توسط خم و جوشکاری ورق فولادی ساخته میشوند، دسته بندی میشوند. دو نوع لوله فولادی وجود دارد، یکی لوله بدون درز و دیگری یک درز جوش داده شده در طول لوله دارد. هر دو دارای کاربردهای متفاوت هستند. لوله های سیم لس معمولا وزن کمتری دارند و دیوارهای نازک تر دارند. آنها برای دوچرخه ها و حمل مایعات استفاده می‌شوند. لوله های درزدار سنگین تر و سخت تر هستند. لوله های مانیسمان به دلیل ساختار محکم و سبک برای ساخت دوچرخه استفاده می‌شود. فولاد ایرانیان از گذشته تا به امروز در زمینه فروش لوله مانیسمان فعالیت داشته است.

 

در ایران، به لوله سیم لس، لوله مانیسمان نیز میگویند. مانیسمان، مهندس آلمانی است که این روش را اختراع کرده است. در میان انواع لولهها، لوله مانیسمان به دلیل داشتن ساختار همگن در طول لوله، بسیار محکم است. فرآیند تولید لوله های مانیسمان در پایان قرن نوزدهم آغاز شد.

 

مراحل تولید لوله مانیسمان

در ابتدا شمش های فولادی را برش می‌زنند. سپس شمش ها را داخل کوره های قوسی که با استفاده از سوخت گاز گرمادهی می‌شوند گرم می‌کنند تا به مرحله سرخ شدن برسد. با استفاده از دستگاه الانگیتور سطح شمش ها را گرد می‌کنند. بعد از آن شمش ها را به وسیله لخ پرس سوراخ می‌کنند.

 

در مرحله شلیک سمبه، سمبه را به داخل شمش فولادی شلیک می‌کنند که با سرعتی بالا سمبه ای به طول ۱۲ متر را داخل شمش فولاد می‌کنند. در مرحله بعد اگر لوله مقدار کمی تاب داشته باشد آن را تاب گیری می‌کنند تا صاف و یکدست شود. در این مرحله سمبه را از داخل لوله جدا می‌کنند. در مرحله بعد سر و ته لوله را گرفته و لوله به حالت گرد در می‌آید. در مرحله کشش، لوله را به اندازه های گوناگون تا ۲۴ متر تحت کشش قرار می‌دهند. پس از آن لوله را با آب و با فرآیندی خاص خنک می‌کنند. لوله خنک شده را به دلخواه مشتری برش می‌دهند. در مرحله آزمایش به وسیله کامپیوتر لوله را تست می‌کنند تا ضایعات از مابقی جدا گردد. در مرحله پایانی لوله ها را به شکل شش ضلعی با تسمه محکم می‌بندند و آماده بارگیری می‌کنند.

این لوله ها درز ندارند، یعنی درزی که در لوله های دیگر جوش داده می‌شود در این لوله وجود ندارد همین موضوع باعث بالا رفتن میزان استحکام لوله ها می‌شود. به طور کلی این لوله ها با قطرهای کم ساخته می‌شود زیرا ساخت این نوع لوله با قطر زیاد سخت و هزینه بر است.

 

مقایسه لوله مانیسمان با سایر لوله های صنعتی


لوله مانیسمان، لوله های فولادی درزدار و انواع لوله فلزی برای نصب در شرایط ویژه نظیر فشارهای عملیاتی بالا طراحی شده اند. البته سایر لوله های صنعتی نظیر لوله پلی اتیلن و لوله یو پی وی سی (UPVC) نیز قابلیت نصب در فشار معمولی و فشار بالا را دارند اما در برخی موارد بنا بر صلاحدید مهندسان باید از نوع به خصوصی لوله و اتصالات در سیستم های لوله کشی و تأسیسات استفاده شود.

 

لوله پوش فیت، لوله پلی اتیلن و لوله یو پی وی سی اکثراً برای انتقال آب و فاضلاب در شبکه های مختلف مناسب هستند. انواع لوله صنعتی صرف نظر از کاربردهای آن ها، دارای دیواره بسیار مقاومی هستند و می‌توانند در برابر تغییرات شرایط محیط پایدار بمانند.

 

ساخت لوله مانیسمان در ایران


برای اولین بار در ایران لوله مانیسمان یا بدون درز در دو مرحله خشن کاری و ظریف کاری ساخته شد. این لوله ها حداکثر تا قطر ۲۴ اینچ تولید می‌شوند و لوله های با درز در قطرهای بالا تولید می‌شوند. در موارد خاص توانایی ساخت لوله هایی بدون درز تا قطر ۴۲ اینچ نیز گزارش شده است.

 

خواص لوله مانیسمان

لوله های مانیسمان در اندازه های مختلف تولید می‌شوند. با این حال، در تولید لوله با قطر بزرگ محدودیت وجود دارد. لوله های مانیسمان به طور گسترده ای در تولید اتصالات لوله ای مانند زانو استفاده می‌شود. بعضی خواص لوله را می‌توان در طول تولید کنترل کرد. به عنوان مثال، قطر لوله اغلب بسته به نحوه استفاده از آن، تغییر می‌کند. قطر این لوله ها از لوله های کوچک استفاده شده برای تولید سوزن های زیر جلدی، تا لوله های بزرگ تغییر می‌کند. قطرهای بزرگ، برای انتقال گاز در سراسر شهر است. همچنین ضخامت دیواره لوله می‌تواند کنترل شود. اغلب نوع فولاد نیز بر استحکام و انعطاف پذیری لوله تاثیر میگذارد. دیگر مشخصات قابل کنترل شامل طول و مواد پوشش است.

 

لوله مانیسمان، در اطرافش، همگنی عالی را دارد. به همین دلیل در برابر فشار داخلی و پیچ خوردگی بسیار مقاوم است. با توجه به این ویژگیها، لوله مانیسمان بطور گستردهای در حفاری و پالایش نفت و گاز طبیعی استفاده می‌شود.

 

جوش لوله های درزدار به عنوان یک نقطه ضعف و آسیب پذیر در برابر شکست و خوردگی دیده می‌شود. لوله های فولادی جوش داده شده می‌توانند فشار کاری کمتری نسبت به لوله مانیسمان داشته باشند. (حدود 20 %) همچنین مقاومت دربرابر خوردگی لوله های مانیسمان بالاتر از لوله های درزدار است.

 

لوله های مانیسمان را برای جوش پذیری آزمایش نمی‌کنند. در صورتی که برای لوله های جوش داده شده، حتما این کار انجام میشود.

 

منظور از رده لوله چیست ؟


برای بیان ضخامت لوله های بدون درز می‌بایست از واژه "رده" استفاده نمود. واژه رده که با نام sch نیز شناخته می‌شود همواره به همراه عدد یا واژه ایی بیان می‌شود که با رجوع به استاندارد ASME B36.10 می‌توان ضخامت لوله بدون درز را بر اساس میلی متر استخراج نمود.

نمونه هایی از ضخامت های لوله های بدون درز به صورت sch40 ( رده 40 )، sch 80 ( رده 80 )، sch STD ( رده STD ) و ... بیان می‌گردد. قیمت لوله مانیسمان بر اساس افزایش میزان رده لوله نیز افزایش پیدا می‌کند زیرا ضخامت و وزن لوله بالاتر می‌رود و در نتیجه قیمت لوله مانیسمان نیز افزایش می‌یابد.

 

مقایسه لوله بدون درز رده 40 و سبک


لوله های رده 40 مانیسمان طبق استاندارد SCHEDULE40 ساخته شده و ضخامت آن از نوع لوله های بدون درز سبک بیشتر است و می‌تواند فشار و دمای بیشتری را نسبت به رده سبک تحمل کند و معمولا در شاخه های 6 متری تولید می‌شوند.

دقت شود که قیمت لوله مانیسمان با ضخامت رده 40 از لوله های سبک بالاتر است.

لوله مانیسمان رده 40 از سایز ½ اینچ تا 16 اینچ و در برندهای لوله اهواز، لوله مانیسمان چینی و کاوه دقیق در سایت آهن ایرانیان موجود است.

استاندارد آلیاژی این لوله ها طبق ASTM A106، ASTM A53 و API 5L بوده و همچنین استاندارد ابعادی لوله مانیسمان طبق ASME B36.10, ASME B36.19 است.

 

Schedule در لوله های مانیسمان چه معنایی می‌دهد؟


schedule پارامتری است که از آن برای مشخص کردن ضخامت لوله استفاده می‌شود. دقت شود که schedule برابر با ضخامت لوله نیست بلکه سری یا رده ضخامتی لوله را نشان می‌دهد.

لوله های رده 40 و رده 80 به دلیل فشاری که تحمل می‌کنند سایزهای متداول مورد استفاده در صنعت هستند.

 

آلیاژ لوله مانیسمان رده 40


لوله مانیسمان رده 40 محدودیتی از لحاظ آلیاژ نداشته و می‌تواند از جنس استنلس استیل و مطابق با استانداردهای آلیاژی مانند ASTM A312 و می‌تواند از جنس کربن استیل و مطابق با استانداردهای API 5L, ASTM A53, ASTM A106B و غیره تولید شود.

 

مقایسه لوله مانیسمان رده 40 با لوله مانیسمان رده 80


سایز لوله های مانیسمان رده 40 و 80
لوله های مانیسمان رده 40 و رده 80 قطر بیرونی یکسانی دارند. اما لوله رده 80 ضخامت بیشتری دارد و بنابراین شعاع داخلی آن کوچکتر است.

 

لیست قیمت لوله مانیسمان رده 40


قیمت لوله مانیسمان رده 40 نسبت به لوله مانیسمان رده 80 پایین تر است، چرا که لوله رده 40 ضخامت کمتری داشته و از متریال کمتری در ساخت آن استفاده می‌شود.

 

قطر لوله مانیسمان رده 40


لوله مانیسمان رده 40 اجازه عبور سیال بیشتری را می‌دهد زیرا ضخامت آن نسبت به رده 80 کمتر است.

 

آیا لوله مانیسمان رده 40 برای رزوه کاری مناسب است؟


لوله مانیسمان رده 40 سنگین نبوده و چندان ضخامت بالایی ندارد اما لوله مانیسمان رده 80 به دلیل ضخامت بیشتر برای رزوه کاری مناسب تر است. بنابراین لوله رده 40 هم می‌تواند جوشکاری و هم رزوه شود.

آهن ایرانیان به صورت روزانه قیمت لوله مانیسمان را در سایت خود منتشر می‌کند و برای اطلاع از لیست قیمت لوله مانیسمان با ضخامت رده 40 و در برند های متفاوت از این صفحه استفاده کنید.

 

برندهای لوله های بدون درز


در این صفحه از قیمت لوله مانیسمان می‌توانیم لیست خرید لوله های سیم لس (Seamless) در برندهای چینی اوکراینی،آلمانی، اهواز و کاوه را مشاهده کنیم.

توجه کنید که لیس قیمت لوله مانیسمان در برند اهواز از سایز 1 اینچ الی 6 اینچ موجود است و تولید میگردد، همچنین قیمت لوله مانیسمان کاوه تا سایز 4 اینچ تولید می‌گردد اما برند چینی در تمامی سایزها از 1/2 اینچ الی 16 اینچ در سایت آهن ایرانیان قیمت گذاری شده است.

 

لوله مانیسمان رده 20 بیست | لوله مانیسمان رده 40 چهل | لوله مانیسمان رده 80هشتاد |

 

نام کالا واحد فروش
محل بارگیری
قیمت
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 24 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 22 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
3,740 تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 20 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 18 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 16 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 14 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 12 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 10 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 8 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 6 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 5 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 4 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 1/2 3 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 3 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 1/2 2 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 2 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 1/2 1 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 1/4 1 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 1 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 3/4 اینچ مانیسمان
.
+
_
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله 1/2  اینچ مانیسمان
.
+
_
نام کالا واحد فروش
محل بارگیری
قیمت
لوله مانیسمان چینی (1/2 3 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 90 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (1/2 3 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 90
+
_
لوله مانیسمان چینی (1/2 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 15 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (1/2 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 15
+
_
لوله مانیسمان چینی (3/4 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 20 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (3/4 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 20
+
_
لوله مانیسمان چینی (1 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 1 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (1 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 1
+
_
لوله مانیسمان چینی (1/4 1 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 32 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (1/4 1 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 32
+
_
لوله مانیسمان چینی (1/2 1 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 40 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (1/2 1 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 40
+
_
لوله مانیسمان چینی (2 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 50 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (2 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 50
+
_
لوله مانیسمان چینی (1/2 2 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 65 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (1/2 2 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 65
+
_
لوله مانیسمان چینی (3 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 80 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (3 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 80
+
_
لوله مانیسمان چینی (4 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 100 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (4 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 100
+
_
لوله مانیسمان چینی (6 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 150 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (6 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 150
+
_
لوله مانیسمان چینی (8اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 200 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (8اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 200
+
_
لوله مانیسمان چینی (10 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 250 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (10 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 250
+
_
لوله مانیسمان چینی (12 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 300 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (12 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 300
+
_
لوله مانیسمان چینی (14 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 350 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (14 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 350
+
_
لوله مانیسمان چینی (16 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 400 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (16 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 400
+
_
لوله مانیسمان چینی (18 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 450 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (18 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 450
+
_
لوله مانیسمان چینی (20 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 500 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (20 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 500
+
_
لوله مانیسمان چینی (22 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 550 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (22 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 550
+
_
لوله مانیسمان چینی (24 اینچ)قیمت لوله مانیسمان چینی 600 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان چینی (24 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان چینی 600
+
_
نام کالا واحد فروش
محل بارگیری
قیمت
لوله مانیسمان اوکراینی (24 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 600 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (24 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 600
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (22 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 550 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (22 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 550
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (20 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 500 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (20 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 500
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (18 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 450 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (18 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 450
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (16 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 400 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (16 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 400
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (14 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 350 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (14 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 350
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (12 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 300 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (12 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 300
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (10 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 250 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (10 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 250
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی( 8 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 200 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی( 8 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 200
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (6 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 150 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (6 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 150
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (5 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 125 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (5 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 125
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (4 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 100 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (4 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 100
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (1/2 3 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی1/2 3 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (1/2 3 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی1/2 3
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (3 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 85 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (3 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 85
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (1/2 2 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 65 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (1/2 2 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 65
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (2 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 50 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (2 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 50
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (1/2 1 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 40 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (1/2 1 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 40
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (4 /1 1 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 32 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (4 /1 1 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 32
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (1 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 25 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (1 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 25
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (3/4 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 20 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (3/4 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 20
+
_
لوله مانیسمان اوکراینی (1/2 اینچ)قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 15 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان اوکراینی (1/2 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان اوکراینی 15
+
_
نام کالا واحد فروش
محل بارگیری
قیمت
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 24 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 600 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 24 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 600
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 22 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 550 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 22 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 550
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 20 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 500 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 20 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 500
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 18 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 450 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 18 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 450
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 16 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 400 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 16 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 400
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 14 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 350 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 14 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 350
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 12 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 300 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 12 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 300
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 10 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 250 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 10 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 250
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 8 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 200 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 8 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 200
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 6 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 125 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 6 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 125
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 5 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 125 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 5 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 125
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 4 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 100 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 4 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 100
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1/2 3 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 95 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1/2 3 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 95
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 3 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 80 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 3 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 80
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1/2 2 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 65 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1/2 2 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 65
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 2 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 50 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 2 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 50
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1/2 1 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 40 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1/2 1 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 40
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1/4 1 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 32 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1/4 1 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 32
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 25 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 25
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 3/4 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 20 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 3/4 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 20
+
_
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1/2 اینچ )قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 15 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاویان اهواز ( 1/2 اینچ )
قیمت لوله مانیسمان کاویان اهواز 15
+
_
نام کالا واحد فروش
محل بارگیری
قیمت
لوله مانیسمان کاوه (24 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 600 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (24 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 600
+
_
لوله مانیسمان کاوه (22 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 550 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (22 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 550
+
_
لوله مانیسمان کاوه (20 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 500 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (20 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 500
+
_
لوله مانیسمان کاوه (18 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 450 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (18 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 450
+
_
لوله مانیسمان کاوه (16 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 400 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (16 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 400
+
_
لوله مانیسمان کاوه (14 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 14 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (14 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 14
+
_
لوله مانیسمان کاوه (12 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 300 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (12 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 300
+
_
لوله مانیسمان کاوه (10 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 250 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (10 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 250
+
_
لوله مانیسمان کاوه (8 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 200 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (8 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 200
+
_
لوله مانیسمان کاوه (6 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 150 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (6 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 150
+
_
لوله مانیسمان کاوه (5 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 125 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (5 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 125
+
_
لوله مانیسمان کاوه (4 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 100 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (4 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 100
+
_
لوله مانیسمان کاوه (1/2 3 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 90 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (1/2 3 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 90
+
_
لوله مانیسمان کاوه (3 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 80 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (3 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 80
+
_
لوله مانیسمان کاوه (2 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 50 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (2 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 50
+
_
لوله مانیسمان کاوه (1/2 1اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 40 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (1/2 1اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 40
+
_
لوله مانیسمان کاوه (1/4 1 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 32 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (1/4 1 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 32
+
_
لوله مانیسمان کاوه (1 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 25 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (1 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 25
+
_
لوله مانیسمان کاوه (3/4 اینچ)قیمت لوله مانیسمان کاوه 20 کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (3/4 اینچ)
قیمت لوله مانیسمان کاوه 20
+
_
لوله مانیسمان کاوه (1/2 اینچ)لوله مانیسمان کاوه (1/2) کیلو گرم
کارخانه
تومان
۱۴۰۳ یکم خرداد
لوله مانیسمان کاوه (1/2 اینچ)
لوله مانیسمان کاوه (1/2)
+
_
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

برای اطلاع از قیمت حفاظ درب آکاردئونی و انواع آردواز و همچنین حفاظ دیوار با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید

برای خرید بهترین حفاظ پنجره در نمونه های متحرک ،فرفورژه ،مدرن و ساده همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

call us