تماس با کارشناس فروش:09123649705

 

menuordersearch
ahaniranian.com
۱۳۹۹/۲/۱۳ شنبه
(3)
(3)
لیست قیمت درب ویلایی حیاط فرفورژه و باغ و پارکینگ | درب آهنی ماشین رو
لیست قیمت درب ویلایی حیاط فرفورژه و باغ و پارکینگ | درب آهنی ماشین رو

درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا

درب پارکینگ ویلایی باغ فرفورژه امروزه از انواع مختلفی در ها استفاده می‌شود که شاید مهم ترین استفاده از‌ آنها در درب‌‌‌‌های ویلاها باشد. آیا شما هم با انواع درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا آشنایی دارید و می‌دانید که از چه جنس هایی ساخته می‌شوند؟ درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا هم میتواند از جنس آهن باشد و هم از جنس چارچوب‌‌‌‌های چدنی و یا فرفورژه. در این بخش با ما همراه شوید تا شما را با انواع درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا آشنا کنیم.
درب‌‌‌‌های حیاطی فرفورژه از چارچوب هایی ساخته شده اند که شکل ظاهری‌ آنها را برخلاف انواع درب‌‌‌‌های مدرن پیچیده تر می‌کند. البته این نوع درب ها معمولا برای ساختمان ها استفاده دارند و متفاوت از درب‌‌‌‌های ویلایی هستند.

درب ویلایی

درب ویلایی حیاط

درب پارکینگ ورودی

درب باغ ویلایی

درب حیاط و پارکینگ

درب ویلایی و باغ

درب حیاظ و باغ

درب حیاظ

درب باغ و حیاط

درب ویلایی

درب ماشین رو حیاط

درب ویلایی

درب ویلایی

درب ماشین رو حیاط

درب ویلایی

درب ویلایی ماشین رو

درب ویلایی حیاط

درب حیاظ و باغ

درب ویلایی

درب پارکینگ

درب ویلایی و پارکینگ

درب ویلایی

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب ماشین رو

درب ویلایی

درب ویلایی ماشین رو

درب حیاط

درب باغ

درب ویلایی

درب حیاط

درب حیاط

درب ویلایی

درب ویلایی حیاط

درب پارکینگ

درب ویلایی

درب ویلایی

درب پارکینگ

درب پارکینگ

درب ویلایی

درب فرفورژه

درب فرفورژه

درب ویلایی فرفورژه

درب حیاط فرفورژه

درب فرفورژه

درب ویلایی فرفورژه

درب حیاط فرفورژه

درب فرفورژه

درب فرفورژه

درب فرفورژه

درب ویلایی فرفورژه

انواع درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا

درب باغ همانطور که میدانید، صنعت نرده سازی در ایران پیشرفت بسیار زیادی داشته است و به یک صنعت مجزا تبدیل شده است که به صنعت تولید گل نرده و همچنین درب‌‌‌‌های فرفورژه ویلایی معروف است. این صنعت در ایران پیشینه ای قدیمی دارد. در زمانی‌‌‌‌های قدیم با ریخته گری و همچنین شکل دادن به آهن انواع درب ها از جمله درب‌‌‌‌های ویلایی ساخته می‌شد اما امروزه این کار توسط کارگاه ها و کارخانه‌‌‌‌های بزرگ صنعتی انجام می‌شود. در زمان‌‌‌‌های گذشته برای اینکه بتوانند درب‌‌‌‌های حیاطی فرفورژه را بسازند ابتدا میله‌‌‌‌های آهنی را در کوره‌‌‌‌های بزرگی قرار می‌دادند تا آب شوند و گداخته شوند. این کار برای ساخت درب‌‌‌‌های ویلایی هم انجام می‌شود.

ساخت درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا

ساخت درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا هم مانند ساخت انواع درب‌‌‌‌های فرفورژه در زمان‌‌‌‌های قدیم به طرق مختلفی انجام می‌شده است. زمانی که فلزات را درون کوره هایی می‌ریختند تا آب شوند، با درآوردن‌ آنها و کوبیدن این نوع فلزات مقاومت و خشکی‌ آنها کمتر می‌شد و در نهایت امکان جلادهی در‌ آنها فراهم می‌شده است. در نهایت افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند قادر بودند تا نقش‌‌‌‌های پرپیچ و خمی روی‌ آنها پیاده کنند که از جمله آنها می‌توان به طراحی‌‌‌‌های اسلیمی اشاره کرد.
در نهایت، فلزاتی که گرام قیمت بودند به آسانی بازسازی و به هم متصل می‌شدند که با تغییر شکل‌ آنها در واقع درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا از‌ آنها ساخته می‌شد. شاید در گذشته مانند امروز در ساخت این نوع درب ها تنوع وجود نداشته است اما امروزه با تکنولوژی‌‌‌‌های پیشرفته ای که در این زمینه وجود دارد، انواع درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا فرفورژه در طرح ها و رنگ‌‌‌‌های مختلف ساخته می‌شود و به شما این امکان را میدهد که طراحی‌‌‌‌های مختلفی برای خود داشته باشید.

انواع درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا

درب حیاط البته انواع درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا یکی نیست و شما میتوانید انواع مختلفی از‌ آنها را مشاهده کنید که در واقع برای ویلاها مورد استفاده قرار می‌گیرند. باید بدانید که انواع مختلف درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا ویژگی‌‌‌‌های متفاوتی دارند و همین هم باعث می‌شود که استفاده از‌ آنها در مناطق مختلف متفاوت باشد.

انواع درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا

شما میتوانید هم از درب‌‌‌‌های چوبی و هم از درب‌‌‌‌های فلزی به عنوان درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا استفاده کنید البته دقت داشت هباشید که استفاده از برخی از‌ آنها در برخی از نقاط کشور مجاز نیست چرا که ممکن است امنیت خانه و ساختمان شما را با مشکل روبرو کنند.

زیبایی و تنوع درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا

معمولا درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا باید زیبایی و تنوع در ساخت داشته باشید. بیشتر افرادی که میخواهند درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا را خریداری کنند در کنار عملکرد، بیشتر به ویژگی‌‌‌‌های زیبایی نمای آن اهمیت می‌دهند. این درب ها در واقع تردد شما را به ویلا ممکن می‌سازند و به همین دلیل هم بهتر است که علاوه بر زیبایی به کیفیت آن نیز توجه کنید.
معمولا اینطور گفته می‌شود که خرید درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا نسبت به خرید درب‌‌‌‌های دیگر سخت تر است. شما بعضا میخواهید برای خانه خود این درب ها را خریداری کنید و شاید بخواهید ویلای خود را با دربی زیبا مزین کنید. در این حال باید دقت داشته باشید که خرید این نوع درب ها به شما اجازه می‌دهند که همزمان با زیبایی امنیت را نیز برای خانه خود ایجاد کنید پس بهترین راه این است که هر دو مورد را در نظر داشته باشید.
به طور کل اما تنوع درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا بسیار بیشتر از تنوع درب‌‌‌‌های معمولی است. این نوع درب ها با اینکه در جنس‌‌‌‌های مختلفی مانند چوبی و همچنین آهنی ساخته می‌شوند اما به شما اجازه خواهند داد که همچنان هم زیبایی و هم تنوع خانه خود را حفظ کنید.

دوام درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا

شاید تصور کنید که تنها انواعی از درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا امنیت را برای شما ایجاد خواهد کرد که آهنی است و نوع چوبی آن شما را دچار مشکل خواهد کرد. در این حال نکته ای که باید بدانید این است که این نوع درب ها اگر از نوع چوبی باشند باز هم برای شما ایمن خواهند بود و هیچ تفاوت خاصی از نظر امنیتی ندارند. اینکه شما بتوانید دربی را خریداری کنید که دوام بالایی دارد در عین اینکه کار شما را برای سال‌‌‌‌های بعد راحت تر خواهد کرد، به شما اجازه می‌دهد که امنیت را نیز فراهم کنید.

خرید درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا

دقت داشته باشید که بعضا پیش آمده است که شما هم ویلاهایی را با انواع درب‌‌‌‌های مختلف دیده اید. یکی از مهم ترین ویژگی‌‌‌‌های درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا این است که شما میتوانید آن را تعویض کنید. ممکن است که پس از گذشت چندین سال، درب شما نمای اولیه خود را از دست بدهد و به همین دلیل هم شما علاقه مند به خرید انواع جدیدی از این درب ها باشید. در این حال بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که این کا را توسط یک نمایندگی در این زمینه انجام دهید و درب خود را تعویض کنید. انواع نمایندگی هایی که در حوزه این نوع درب ها و به ویژه درب پارکینگ وروردی درب حیاط و ویلا فعالیت می‌کنند به شما این اجازه را خواهند داد که تمامی آنچه که نیاز دارید را در یک پکیج داشته باشید. با خرید از یک نمایندگی معتبر، مشکلات خود را در این زمینه حل کنید.

 

درب ویلایی ساده درب ویلایی مدرن درب ورودی باغ ویلا مدل درب حیاط ویلایی درب ورودی ویلایی درب باغ ساده عکس درب ورودی باغ طرح درب ورودی باغ لیست قیمت درب حیاط قیمت فرفورژه گلدار قیمت درب حیاط ساده عکس درب‌‌‌‌های فرفورژه درب فرفورژه باغ درب فرفورژه ای درب حیاطی فرفورژه قیمت درب آهنی باغ درب ورودی ساختمان مسکونی درب ورودی ساختمان آهنی مدل درب ورودی ساختمان مدل درب فلزی ورودی ساختمان درب ورودی حیاط درب آهنی ورودی آپارتمان درب ورودی پارکینگ ساختمان طرح درب فلزی حیاط مدل درب پارکینگ جنوبی مدل‌‌‌‌های جدید درب پارکینگ مدل درب پارکینگ منزل درب فلزی ساده حیاط درب ورودی ساختمان فلزی طرح درب فلزی حیاط عکس درب منزل درب ورودی حیاط عکس درب حیاط منزل درب ساده حیاط درب فلزی ساده حیاط نمونه رنگ درب حیاط عکس درب حیاط سه لنگه تصاویر سر درب حیاط مدل درب حیاط ویلایی رنگ مناسب درب حیاط درب ورودی آپارتمان درب ورودی ساختمان آهنی مدل درب فلزی ورودی ساختمان درب ورودی منزل درب ورودی ساختمان مسکونی عکس درب ورودی ساختمان مدل درب ورودی ساختمان درب پارکینگ ریلی درب پارکینگ کرکره ای درب پارکینگ اتوماتیک درب پارکینگ زیر سقفی درب پارکینگ آهنی درب پارکینگ فلزی درب پارکینگ پیش ساخته بهترین مارک جک درب پارکینگ درب باغ ساده درب باغ قدیمی طرح درب ورودی باغ عکس درب ورودی باغ درب ورودی باغ ویلا مدل درب حیاط ویلایی طرح درب باغ ویلا درب نرده ای باغ درب سلطنتی درب ورودی ساختمان مسکونی درب ورودی ساختمان آهنی مدل درب فلزی ورودی ساختمان درب آهنی ورودی آپارتمان طرح درب فلزی حیاط مدل درب منزل فلزی عکس درب منزل درب ورودی پارکینگ ساختمان درب گلنرده قیمت درب فرفورژه عکس درب‌‌‌‌های فرفورژه درب فرفورژه باغ عکس درب ورودی ساختمان مدل درب فلزی ورودی ساختمان درب ورودی ساختمان آهنی درب ورودی حیاط درب آهنی پارکینگی

رنگ کاری درب حیاط به چه صورت انجام می‌شود؟

رنگ کاری درب حیاط به دو روش : کوره ای استاتیک یا اپوکسی انجام می‌شود. قبل از رنگ کاری، قطعات فلزی با حلال شستشو و چربی زدایی می‌شود

درب حیاط با چه استانداردی ساخته می‌شود؟

جوشکاری قطعات فلزی درب حیاط با الکترود و جوشکاری قطعات چدنی با co2 انجام می‌گیرد.برای جلوگیری از نفوذ آب درزگیری با مواد مخصوص انجام می‌شود

آیا زیر سازی محل نصب درب حیاط به عهده مجموعه است؟

خریدار موظف است قبل از سفارش درب حیاط، محل نصب را آماده نماید.در صورت نیاز کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره در این زمینه می‌باشند

شرایط قرار داد درب ورودی حیاط با مجموعه به چه صورتی هست؟

مبلغ پیش پرداخت ( 50% مبلغ فاکتور است) هزینه حمل و نقل و جرثقیل به عهده خریدار است. تاریخ نحویل پروژه 30 روزه کاری است.و همچنین خریدار موظف هست نسبت به تسویه حساب قبل از ارسال بار اقدام نماید

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر

برای اطلاع از قیمت حفاظ درب آکاردئونی و انواع آردواز و همچنین حفاظ دیوار با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید

برای خرید بهترین حفاظ پنجره در نمونه‌‌‌‌های متحرک ،فرفورژه ،مدرن و ساده همین حالا مشاوره رایگان بگیرید.

call us