تماس با کارشناس فروش:09123649705

 

menuordersearch
ahaniranian.com
۱۳۹۹/۲/۴ پنج شنبه
(0)
(0)
حفاظ نیزار | قیمت حفاظ نرده نیزار | حفاظ نیزار آهنی روی دیوار
حفاظ نیزار | قیمت حفاظ نرده نیزار | حفاظ نیزار آهنی روی دیوار

حفاظ نیزار و محافظت از دیوار حیاط

حفاظ نیزار شاید یکی از نزدیکترین مدل ها به حفاظ های شاخ گوزنی حفاظ نیزار   باشد. این مدل از حفاظ ها در بازار با این نام شناخته می شود. این نوع حفظا ها در واقع در بازار با عنوان حفاظ بوته خاری و همچنین حفاظ خاری نیز شناخته می شوند. میتوان گفت که این نوع حفاظ با الهام از بوته های خاردار در بیان تولید شده است و به همین جهت هم استفاده از آن ها بسیار مناسب است. شما میتوانید حفاظ نیزار   را روی دیوار و همچنین روی فنس ها و پنجره ها مورد استفاده قرار دهید و قابلیت نصب روی مکان های دیگر را نیز دارند. حفاظ نیزار   از مدل های حفاظ هایی است که بهره گیری از آن ها و همچنین نصب آنها روی محیط های مختلف نیز امکان پذیر است.
استفاده از حفاظ های بوته ای باعث می شود که نمای ساختمان شما شیک تر شود. این حفاظ ها کاربردهای بسیاری دارند که باعث می شود استفاده از آن ها روز به روز افزایش پیدا کند.
 
حفاظ نیزار  

کاربرد حفاظ نیزار  

حفاظ نیزار   شکلی دارد که باعث می شود شکل ظاهری آن ها بیشتر به چشم بیاید. این نوع حفاظ ها در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. اینطور گفته می شود که از حفاظ های بوته ای باید در نصب پایگاه های نظامی و همچنین در بخش های مختلفی مانند فرودگاه ها، مدارس و همچنین منزل نیز استفاده شود. شما همچنین در مجتمع های مسکونی و همچنین هتل ها و زندان ها میتوانید از حفاظ نیزار   استفاده کنید. کاربرد بالای این محصول باعث می شود تا به صورت عمده در این زمینه و برای حفظ امنیت مورداستفاده قرار گیرند.

نام کالا واحد فروش
محل بارگیری
قیمت
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 150 سانت پر تراکمقیمت نرده نیزار ارتفاع 150 پر تراکم متر طول
کارخانه
تومان
۱۳۹۹ پنجم خرداد
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 150 سانت پر تراکم
قیمت نرده نیزار ارتفاع 150 پر تراکم
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 140 سانت پر تراکمقیمت نرده نیزار ارتفاع 140 پر تراکم متر طول
کارخانه
تومان
۱۳۹۹ پنجم خرداد
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 140 سانت پر تراکم
قیمت نرده نیزار ارتفاع 140 پر تراکم
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 130 سانت پر تراکمقیمت نرده نیزار ارتفاع 130 پر تراکم متر طول
کارخانه
تومان
۱۳۹۹ پنجم خرداد
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 130 سانت پر تراکم
قیمت نرده نیزار ارتفاع 130 پر تراکم
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 120 سانت پر تراکمقیمت نرده نیزار ارتفاع 120 پر تراکم متر طول
کارخانه
تومان
۱۳۹۹ پنجم خرداد
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 120 سانت پر تراکم
قیمت نرده نیزار ارتفاع 120 پر تراکم
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 110 سانت پر تراکمقیمت نرده نیزار ارتفاع 110 پر تراکم متر طول
کارخانه
تومان
۱۳۹۹ پنجم خرداد
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 110 سانت پر تراکم
قیمت نرده نیزار ارتفاع 110 پر تراکم
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 100 سانت پر تراکمقیمت نرده نیزار ارتفاع 100 پر تراکم متر طول
کارخانه
تومان
۱۳۹۹ پنجم خرداد
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 100 سانت پر تراکم
قیمت نرده نیزار ارتفاع 100 پر تراکم
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 90 سانت پر تراکمقیمت نرده نیزار ارتفاع 90 پر تراکم متر طول
کارخانه
تومان
۱۳۹۹ پنجم خرداد
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 90 سانت پر تراکم
قیمت نرده نیزار ارتفاع 90 پر تراکم
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 80 سانت پر تراکمقیمت نرده نیزار ارتفاع 80 پر تراکم متر طول
کارخانه
تومان
۱۳۹۹ پنجم خرداد
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 80 سانت پر تراکم
قیمت نرده نیزار ارتفاع 80 پر تراکم
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 70 سانت پر تراکمقیمت نرده نیزار ارتفاع 70 پر تراکم متر طول
کارخانه
تومان
۱۳۹۹ پنجم خرداد
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 70 سانت پر تراکم
قیمت نرده نیزار ارتفاع 70 پر تراکم
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 60 سانت پر تراکمقیمت نرده نیزار ارتفاع 60 پر تراکم متر طول
کارخانه
تومان
۱۳۹۹ پنجم خرداد
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 60 سانت پر تراکم
قیمت نرده نیزار ارتفاع 60 پر تراکم
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 50 سانت پر تراکمقیمت نرده نیزار ارتفاع 50 پر تراکم متر طول
کارخانه
تومان
۱۳۹۹ پنجم خرداد
حفاظ نرده نیزار ارتفاع 50 سانت پر تراکم
قیمت نرده نیزار ارتفاع 50 پر تراکم

 

حفاظ نیزار   چه مشخصاتی دارد؟

 

حفاظ های بوته ای ارتفاع های مختلفی دارد و در ارتفاعات متفاوتی تولید می شوند که بهترین آن ها انواع استانداردی نیز دارد. همچنین می توان اینطور اشاره کرد که این مدل از حفاظ ها تراکم های متفاوتی هم دارند. یکی از نکته هایی که باید در انتخاب حفاظ نیزار   به آن دقت کنید این است که شما میتوانید تراکم های مختلفی از حفاظ های بوته ای را برای ساختمان خود استفاده کنید و تماما به استفاده شما بستگی دارد. شکل ظاهری این نوع حفاظ ها باعث می شود که زیبایی نمای ساختمان شما هم بیشتر شود.

 

حفاظ نیزار   چگونه نصب می شود؟

 

حفاظ نیزار   اما از مدل حفاظ هایی است که شما میتوانید به آسانی و در مدت زمان کوتاهی آن ها را روی انواع مدل ها نصب و اجرا کنید. نصب این محصولات اما باید توسط متخصصین در این زمینه انجام گیرد. در همین راستا اما صنایع فلزی مختلف آموزش های متعددی را ایجاد کرده است که نیاز به مهارت های خاصی دارند. شما میتوانید از مهارت های خاص خود در این زمینه استفاده کنید و یا میتوانید از افراد مختلفی کمک بگیرید که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کنند و کار آن ها نصب انواع حفاظ هاست.
 
کیفیت حفاظ نیزار  

 

کیفیت حفاظ نیزار   چقدر است؟

 

حفاظ های بوته ای اما کیفیت بسیاری دارند. حفاظ دیوار   هم انواع مختلفی دارند که در واقع با بهره گیری از بهترین نوع فلزات تولید می شوند. تولید این محصول با بهره گیری از انواع مختلفی از فلزات تولید می شود تا بتوان از آن ها در مدت زمان سولانی بهره مند شوید. نکته ای که اینجا قابل توجه است که حفاظ نیزار   در واقع محصولی است که از نظر کیفیت و امنیت از سایرین بهتر است و به همین دلیل هم برای ساختمان های مختلف با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از این حفاظ ها که از جنس فلز هستند در شرایط مختلف جوی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع حفاظ ها معمولا به دلیل طرحی که دارند بیش از بقیه مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل از حفاظ ها دارای طرح هایی هستند که در برابر ضربه هم محکم هستند و استحکام و کیفیت بسیار بالایی دارند.

 

قیمت حفاظ نیزار   چقدر است؟

 

حفاظ نیزار   یکی از مدل های حفاظ هایی است که به نوع خود مدرن هستند. این نوع حفاظ ها معمولا نسبت به سایرین قیمت مناسب تری دارد و مقرون به صرفه هستند. این نوع از حفاظ ها برای ساختمان های مختلف با کاربری های مختلف ساخته می شوند. در بین تمامی انواع حفاظ هایی که تولید می شوند میتوان گفت که قیمت حفاظ نیزار   اما به نسبت بیشتر است. این نوع محصولات به واسطه قیمت مناسبی که دارند فروش آن بسیار بیشتر از سایرین.  قیمت مناسب این مدل از حفاظ ها این امکان را فراهم آورده است تا در هزینه های جانبی صرفه جویی شود و بسیاری از هزینه ها به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کند.
همیشه این امکان وجود دارد که حفاظ هایی را برای دیوار ها انتخاب کنید. در این بین حتی می توان گفت که این دیوارها اگر بسیار بلند هم باشند شما میتوانید برای امنیت آن ها از نرده ها استفاده کنید. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که این بلندی و یا کوتاهی باعث شود که از ورود سارقین جلوگیری شود. به خصوص اگر سارق حرفه ای باشد اما شما باید از سیم خاردار برای حفاظت از اماکن مسکونی، اداری و حتی باغ خود استفاده کنید. البته دقت داشته باشید که سیم خاردار با توجه به اینکه ظاهری کاملا خشن دارد اما باز هم به راحتی بریده می شود و همین هم میتوانید باعث عدم امنیت شود.

 

حفاظ نیزار  برای دیوار

 

اگر شما هم میخواهید حفاظ را برای ساختمان خود خریداری کنید دقت داشته باشید که این نوع از حفاظ ها معمولا باید با توجه به کاربرد شما انتخاب شوند. آنچه شما باید بدانید این است که ظاهر این حفاظ ها باید با ساختمان شما کاملا همخوانی داشته باشند. شما هم میتوانید از این نوع حفاظ ها استفاده کنید. البته نکته ای که باید بدانید این است که ظاهر ساختمان شما با حفاظ نیزار   زیباتر خواهد شد. اگر شما بتوانید از جنس مرغوب در این زمینه استفاده کنید میتوانید علاوه بر زیبایی، امنیت را نیز برای ساختمان خود ایجاد کنید. پس با انتخاب حفاظ نیزار  ، زیبایی و امنیت را برای ساختمان خود به ارمغان بیاورید.
 

 


 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

برای اطلاع از قیمت حفاظ درب آکاردئونی و انواع آردواز با کارشناسان حفاظ سازه در تماس باشید